Astroloji

 

 

 
Akrep (23.07.2021)
Yakın çevreniz ile aranıza mesafe koymak isteyeceksiniz. Değerinizi düşürmek isteyenlere karşı tepkisiz kalamıyorsunuz. Karşı tarafa sınırlarınızı net bir şekilde çizdiğiniz sürece kimse size zarar veremeyecektir.
 
Aslan (23.07.2021)
Özgüveniniz yükseliyor. Güneş artık sizin burcunuza geçti. Şimdiden doğum günü ayınız kutlu olsun. Hem ikili ilişkilerinizde hem de iş hayatınızda motivasyonunuz yüksek olarak hareket edeceksiniz. Doğru bir zamandasınız.
 
Balık (23.07.2021)
Hayatınızı düzene koymak ile ilgili harika işler başarabileceğiniz bir gündesiniz. Çalışma koşullarınızı iyileştirmek, bulunduğunuz ortamı güzelleştirmek size iyi geldiği kadar çevrenizdekilere de iyi gelecektir.
 
Başak (23.07.2021)
Gruplar içerisinde sizi rahatsız eden olaylar olabilir. İnsanlara kırıldığınızı söyleyebilirsiniz. Çevrenize kendinizi doğru ifade etmediğiniz sürece sizi anlamayacaklar. Kendinizi doğru ifade etmek için çaba sarfedin.
 
Boğa (23.07.2021)
Ailenizin sorumluluğunu üstleniyorsunuz. Yeni gelişmelerde görevleriniz olacaktır. Partnerinize hiç olmadığı kadar kırgın olabilirsiniz. İlgisiz davranışları sizi incitebilir. Bunları şahsi olarak algılamayın. Sevdiklerinizin üzüntüsünü paylaşmak durumunda kalabilirsiniz.
 
İkizler (23.07.2021)
Taşınmak için ev arayışı içinde olabilirsiniz. Yaşadığınız muhitten ayrılmak istememeniz sizi ev bulma konusunda biraz zorlayabilir ve seçenekleri değerlendirirken stres olabilirsiniz.
 
Koç (23.07.2021)
Kariyer ortamınızda çalışmalarınızda hatalar yapabilirsiniz. Dalgınlığınız üzerinizde gözden kaçan detaylar olacaktır. İş hayatınızın kaygısı sizi sarıyorsa endişe etmeyin. Bu işler çözüm bulacak sizler sadece bugün biraz daha kafanızı dinlemeyi seçin.
 
Kova (23.07.2021)
Ruhsal sıkışıklığınız endişelerinizi artırabilir ve önünüzü göremediğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Rehavete çok kapılmadan kendinizi mental olarak doğru yönlendirmelisiniz. Akışta kalmak size oldukça iyi gelecek.
 
Oğlak (23.07.2021)
Yorgunluğunuzu atmak istemeniz sizi tatil planı yapmaya yönlendirebilir. Bu süreci planlarken konforunuz önceliğiniz olmalı ve tatilde mental olarak dinlenmeye özen göstermelisiniz.
 
Terazi (23.07.2021)
Duygularınızı kontrol edemeyerek uç noktalarda davranışlarınız olabilir. Kendinizi ifade ederken oldukça zorlanabilirsiniz. Fanatik yaklaşımlar yerine dengede kalmaya çalışmalısınız.
 
Yay (23.07.2021)
Çalışma hayatında istemeden kaosun içerisine girebilirsiniz. Tartışmadan uzak kalmak sizler için ideal bir davranış olabilir. Her ne olursa olsun her zaman çizginizi korumaya özen göstermelisiniz.
 
Yengeç (23.07.2021)
Maddi kazançlarınız artıyor. Ürettiğiniz projelerden finansal iyileştirme alacaksınız. Yeni bir iş hayatına giriş sizi oldukça heyecanlandırıyor. Bugün iş ve parasal konularınız gündemde olurken ailenizi de ihmal etmeyin.

 

 

 

Haber Yazılımı