Astroloji

 

 

 
Akrep (24.09.2020)
Dışarıdan insanlara gizemli gelebilirsiniz. Çevrenizdeki kişiler size yaklaşmak için çekinceli düşüncelerle hareket ediyor olabilir. Kendinizi ifade ediş tarzınızı değiştirmek çevrenizde sevilen kimliğinizi yeniden kazanmanızı sağlayacaktır. Hayallerinizi gerçekleştirmek için geri planda beklemek yerine harekete geçmeyi denemelisiniz.
 
Aslan (24.09.2020)
Finansal gelirlerinizi titizlikle incelemek için çalışmalar yapmak isteyeceğiniz bir gün. Kusursuz olmak isterken çevrenizi ve özellikle ailenizi incitiyor olabilirsiniz. Alacağınız kararları istişareli almak sizleri daha ılımlı bir kişiliğe götürebilir. Onaylanma ihtiyacınızın yoğun olduğu bir gün içerisinde olabilirsiniz. Kendi değerinizi bir başkasının belirlemesine müsaade etmemelisiniz.
 
Balık (24.09.2020)
Güne ilişkinizde sürpriz bir gelişme ile başlıyor olabilirsiniz. Partneriniz size olan duygularında belli kararlar alabilir ve bu kararları sizinle paylaşabilir. İletişiminizin güçlü olduğu bir gün geçiriyor olabilirsiniz. Ortaklarınız sunumları sizin yapmanızı öneriyor olabilir.
 
Başak (24.09.2020)
Tozdan nem kapan duygularınız sizleri oldukça yoruyor olabilir. Takıntı yaptığınız konular da destek almayı deneyebilirsiniz. Ortaklı işleriniz var ise kurulan hayallerle değil de eldeki gerçek verileri dikkate alarak ilerlemeyi seçmelisiniz. Titiz yapınız sizlere yardımcı olacaktır.
 
Boğa (24.09.2020)
İlişkinizde sizleri olumsuz etkileyen konuları partnerinizle konuşmak isteyebilirsiniz. Olumsuz ve sizleri yoran tüm davranışları konuşma biçimlerini yumuşatmak size ve ilişkinize nefes aldıracaktır. Ruhunuza iyi gelen kişi size en yakın olandır. Güvenli ve rahat hissetmelisiniz. Değişime karşı olmadıkça topraktan yenidünya ya gelen bir fide gibi güneşe ve oksijene merhaba diyebileceğiniz bir zaman sizlerle olacaktır.
 
İkizler (24.09.2020)
Ailenizle duygusal sorunlar yaşayabileceğiniz bir gün içerisinde olabilirsiniz. Ailenizin büyükleri ile tartışmalara girmeden kendinizi anlatma yolunu seçmelisiniz. Hayatınızla ilgili yeni kadersel başlangıçlar yapmak istiyor olabilirsiniz. Ruhunuzun gerekli bilgeliğe sahip olduğunu düşünseniz de istişare etmeden kararlar almamalısınız.
 
Koç (24.09.2020)
Sağlık kontrollerinize zaman ayırmak isteyeceğiniz bir gün olabilir. Uzun zamandır yoğun çalışmalarınız ihmal ettiğiniz bazı sağlık problemlerinizi tetikleyebilir. Çalışma ortamınızda duygusal davranışlar sergileyebileceğiniz bir gün olabilir. Arkadaşlarınızla sıcak vakitler geçirmek isteyebilirsiniz. Partnerinizle iletişimde sorunlar yaşayabilirsiniz. Karşılıklı empati ve anlayışlı sevgi ile kolayca dengeyi yakalayabilirsiniz.
 
Kova (24.09.2020)
Maddi kaynaklarınız ile gelecek planları arasında hayallerle ilerlememeye çalışmalısınız. Gerçekleri de hesaba katarak ayağınızı yorganınıza göre uzatmalısınız. Yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Kendinizi feda etmekten alıkoymalısınız. Gerçekler sizin gördüğünüz gibi olmayabilir. Sonunda üzülmemek için yavaş hareket etmelisiniz.
 
Oğlak (24.09.2020)
Duygularınız ilahi plana karşı kızgın olabilir. Düşünceleriniz ve sabrınız bu durum nereye kadar böyle diye kelimelerle zihnini meşgul ediyorsa dönüşümün zamanı gelmiş demektir. Sorun sıkıntı sizleri bir üst basamağa taşımak içindir. Belirlediğiniz hedeflere doğru emin adımlarla yürüyorsunuz. Sabrın sonu selamettir unutmayın.
 
Terazi (24.09.2020)
Hayatınızda yeni bir başlangıç yapmak isteyebilirsiniz. Yolunda gitmeyen çalışmaları, yolunda gitmeyen ortaklıkları bitirmek isteyebilirsiniz. Bir bitiş yeni bir başlangıç için start görevi görmektedir. Karar alırken istişare ederek sonuca varmalısınız. Dengede kalabilmek sizler için çok önemlidir.
 
Yay (24.09.2020)
Çalışma hayatınızdaki geçmişten gelen sabit fikirleriniz sizleri zor durumda bırakabilir. Yaşam geçmişe odaklı yaşanmaz. Bulunduğunuz ortamın şartlarına uyum sağlamalısınız. Hareketleriniz ve düşünceleriniz kabul görmüyorsa değişime açık davranışlar sergilemelisiniz. Siz isterseniz yapabilirsiniz.
 
Yengeç (24.09.2020)
Çevrenizle ilgili iletişiminizi oldukça sade ve seviyeli sürdürüyor olabilirsiniz. Yaklaşımınız sizleri soğuk gösteriyor olabilir. Bugün biraz daha ılımlı olmanız sizlere karşı bakış açısının değişmesine sebep olabilir. Fiziksel görünümünüzde değişiklik yapma kararı alabilirsiniz. Değer sizin içinizde unutmamalısınız.

 

 

 

Haber Yazılımı