Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 10:48 Bu haber 977 kez okundu
 
Ağaç;Gümüşhane'de Sosyal Belediyeciliğe Şiddetle İhtiyaç Var
SİYASET Haberi
Ağaç;Gümüşhane'de Sosyal Belediyeciliğe Şiddetle İhtiyaç Var

Chp Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Bedri Ağaç: “Önceliklerimizden Biri Kent Konseyi’ne Modern bir hizmet binası yapmak olacaktır” dedi.

CHP Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Bedri Ağaç, 13 Mart 2019 Çarşamba günü Kent Konseyi’ni ziyaret etti.

Başkan Bedri Ağaç; Kent Konseyi ziyaretinde  Kent Konseyi Başkanı Hasan Pir, Kent Konseyi Başkan Vekili Ömer Salantur, Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Aysel Akçay  ve kent konseyi yürütme kurulu ve kadın meclisi yürütme kurulu üyeleriyle görüştü.

CHP Gümüşhane Merkez İlçe Başkanı  Tekin Saraç,  CHP Gümüşhane İl Genel Meclisi Üyesi adayı Av. Kemal Soydaş ve  CHP Gümüşhane Belediye Meclis Üyesi  adayı Metin Tungul’un   da bulunduğu ziyarette Kent Konseyi Başkanı Hasan Pir, kent konseyinin çalışmaları hakkında bilgi verdikten sonra CHP Belediye Başkan Adayı Bedri Ağaç, belediye başkanı seçilmesi halinde Gümüşhane’de yapacağı projeler hakkında bilgi verdi.

Gümüşhane’de sosyal belediyeciliğe şiddetle ihtiyaç olduğunu belirten Bedri Ağaç: “Ortak akılla ve katılımcı bir anlayışla kentin idare edilmesi gerekir.” Dedi.

Kent konseylerini önemsediğini belirten Bedri Ağaç, sahip olduğu vizyon ve misyon açısından Gümüşhane Kent Konseyi’nin  dar mekanlardan çıkarak daha geniş ve modern mekanlarda hizmet etmesi gereğini belirterek, belediye başkanlığını kazanması halinde önceliklerinden birisinin de Gümüşhane’ye modern bir kent konseyi binası yapmak olduğunu ifade etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ağaç;Gümüşhane'de, Sosyal, Belediyeciliğe, Şiddetle, İhtiyaç, Var,
Yorumlar
Haber Yazılımı