Haber Detayı
02 Ağustos 2019 - Cuma 11:11 Bu haber 992 kez okundu
 
AK Parti’de Kongreler Sonbahar da Başlıyor
NABIZ Haberi
AK Parti’de Kongreler Sonbahar da Başlıyor

31 Mart yerel seçimlerinde özellikle İstanbul, Ankara, İzmir gibi Büyükşehir Belediyelerini kaybeden AK Parti’de kongre tarihi belli oldu.

Hafta içerisinde düzenlenen İl Başkanları Toplantısı’nda konuşan Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan kongreler için sonbaharı işaret etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, toplantıda ki konuşmasında; "7. Olağan Büyük Kongre sürecini sonbaharda başlatacağız. Ayrıca teşkilatlarda yeni bir sürece gireceğiz, bundan sonra çok farklı bir AK Parti ile milletin karşısına çıkacağız’’ ifadeleri ile kongre startını vermiş oldu.

Kongre sürecinin başlaması ile birlikte Gümüşhane teşkilatlarında nasıl bir değişimin söz konusu olacağı merak konusu oldu. Bilindiği üzere 31 Mart yerel seçimlerinden önce Gümüşhane AK Parti Gençlik Kolları Başkanı istifa etmiş ve yerine atama yapılmamıştı. Gençlik Kolları başta olmak üzere Kadın Kolları ve İl ve İlçe Başkanlıkları’nda sonbaharda yapılacak kongrede bakalım nasıl bir gelişme yaşanacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın söylediği gibi çok farklı bir Ak Parti yönetimleri mi göreceğiz yoksa sadece bazı değişikliklerle mi yollarına devam edecekler?

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti’de, Kongreler, Sonbahar, da, Başlıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı