Haber Detayı
11 Ocak 2020 - Cumartesi 11:12 Bu haber 1010 kez okundu
 
AK Parti İl Başkanı, İl Genel Meclis Başkanı ve Merkez İlçe Başkanından Gazetemize Ziyaret.
GÜNDEM Haberi
AK Parti İl Başkanı, İl Genel Meclis Başkanı ve Merkez  İlçe Başkanından Gazetemize Ziyaret.

AK Parti İl Başkanı, İl Genel Meclis Başkanı ve Merkez  İlçe Başkanından Gazetemize Ziyaret.

 Günümüzü Kutladılar.

AK Parti İl Başkanı Av. Celalettin Köse, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Emin Erdoğdu, Merkez İlçe Başkanı Fatih Gürses, İl Genel Meclis Üyeleri Mihdat Uçan, Mahmut Zengin ve AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Kocagöz, ile gazetemizi ziyarete etti.

AK Parti İl Başkanı Celalettin Köse ile teşkilatı ve İl Genel Meclisi Başkanı Muhammet Emin Erdoğdu ile beraberinde ki heyet 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle gazetemizi ziyaret etti.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günümüzü ve 15.Yılımızı tebrik eden AK Parti İl Başkanı Celalettin Köse, “Teşkilatımız ve Genel Meclisimiz ile birlikte ilimizde faaliyet gösteren gazeteci arkadaşlarımıza ziyarette bulunuyoruz. Öncelikle büyük fedakârlıklarla mesleğinizi icra etmeye çalışıyorsunuz. Geçmiş günler de 15.yılınızı kutladınız, bizlerde tekrar 15.yılınızı kutlar nice yıllara dileğinde bulunmak istiyorum. Yerel gazeteler, toplumun haber alma hakkını sağladığı ve topluma ışık tutuyorlar. Basın ahlak ilkelerine uygun olarak mesleği yerine getiren tüm basın emekçilerine kıymet veriyoruz. Bu nedenle bugünü çok anlamlı bulup, ilimizde faaliyet gösteren tüm gazetelerimizi ziyaret ettik. Bu anlamlı günde hem 10 Ocak çalışan gazeteciler gününüzü kutluyor, hem de 15 Yılınızı tebrik ediyorum ” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, İl, Başkanı,, İl, Genel, Meclis, Başkanı, ve, Merkez, , İlçe, Başkanından, Gazetemize, Ziyaret.,
Yorumlar
Haber Yazılımı