Haber Detayı
11 Ocak 2020 - Cumartesi 11:08 Bu haber 655 kez okundu
 
Akçay’dan Gazetemize Ziyaret
GÜNDEM Haberi
Akçay’dan Gazetemize Ziyaret

Akçay’dan Gazetemize Ziyaret

Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (GTSO) Başkanı İsmail Akçay, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle gazetemize ziyaret etti.

GTSO Başkanı İsmail Akçay, gazetemizi ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günümüzü tebrik etti, 15.yılımızı kutladı.

Başkan Akçay;” “Gazeteciler, hayatın tüm yönlerini birebir görerek, yaşayarak geniş kitlelere aktarmada önemli bir görevi yerine getiriyor. Gazetecilerin sorumluluk bilinciyle toplumu doğru ve hızlı bilgilendirme önemli bir yere sahip.

Gümüşhane’de gücünü kamuoyundan alan özgür ve objektif basının varlığı bizleri mutlu ediyor. Gazetecilerimiz yerine getirdikleri görevle ilimizin gelişmesine önemli katkılar sunuyor. Kurumlar ve toplum arasında bilgi akışı sağlama, toplumu doğru ve hızlı bilgilendirme, kamu çıkarlarını koruma gibi görevleri de bulunan basın mensuplarımız hukukun evrensel ilkelerini rehber edinerek, insan hak ve hürriyetleri ve özel hayata saygı çerçevesinde görevlerini özveriyle yerine getiriyorlar. İlimizin huzur ve asayişinin korunması, eğitim, sağlık, turizm, sanayi, ticaret, tarım ve diğer sektörlerde kamu kurumlarına destek olan tüm basın mensuplarımıza gösterdikleri bu hassasiyetler nedeniyle teşekkür ediyorum. Bu vesileyle büyük bir gayretle görevlerini yerine getirmeye çalışan değerli basın mensuplarımızın ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü gönülden kutluyor, aileleriyle birlikte sağlık ve esenlik dolu günler diliyorum.”

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Akçay’dan, Gazetemize, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı