Haber Detayı
13 Mart 2019 - Çarşamba 11:38 Bu haber 1379 kez okundu
 
Akşener'den sürpriz ziyaret.
SİYASET Haberi
Akşener'den sürpriz ziyaret.

Akşener'den sürpriz ziyaret.

 İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Elimizden gelen gayreti göstereceğiz. İnşallah bu gayretin sonucunda Allah bizi hayırlı bir zafere eriştirir." dedi.

Akşener, partisince Trabzon15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Parkı Atatürk Alanı'nda düzenlenen mitingin ardından geldiği Gümüşhane'de partisinin il başkanlığını ziyaret etti.

Burada partililere hitaben bir konuşma yapan Akşener, partililerden İYİ Parti Gümüşhane belediye başkan adayı Mustafa Canlı için destek istedi.

Canlı'ya kefil olduğunu dile getiren Akşener, adaylarının bizzat Cumhurbaşkanı Erdoğan ile rekabet ettiğini savundu.

31 Mart seçimlerinin bir yerel seçim olduğunu altını çizen Akşener, şöyle devam etti:

"Bu bir yerel seçim. Gümüşhane'de 5 aday var. Gümüşhaneliler tarafından bakılması gereken yanı şu. Hangisi daha iyi hizmet eder. Hangisinin projeleri daha iyi. Gümüşhane'yi hangisi yukarı doğru taşır. Ama öyle bir dil ile gidiyor ki Sayın Cumhurbaşkanı, sanki 81 ilde kendisi seçilecek. Bir belediye başkanlığını fazla alabilmek için bu milleti parça pinçik etti. Ağza alınmayacak, yapılmayacak, bir cumhurbaşkanının tutumuyla uyuşmayacak ne varsa, ne yoksa yapıyor.ne yapalım oda bizim kadrimizmiş. Beka beka diye tutturdular. Mustafa Canlı MHP'den Gümüşhane belediye başkanı seçildi. Senin Gümüşhane'nin bekasına ne zararın oldu kardeşim. Şimdi seçilirse bekasına ne zararı olacak. Dolayısıyla Gümüşhanelilerin Mustafa Canlı'nın bu gayretini değerlendireceğine inanıyorum."

Yaklaşık 25 yıldır ülkede politika yaptığını anımsatan Akşener, "Allah'ıma bin şükür hırsız diyemediler. Bin şükür ahlaksız diyemediler. Her türlü iftira atıldı ama bunları söyleyemediler. Beni de Cenab-ı Hak bunlar gibi yalan söyleyenlerden etmesin. İçinizden kopanlardan etmesin. Allahın rızasını almaktan uzaklaştırmasın. Onun dışında hiçbirinin önemi yok. Elimizden gelen gayreti göstereceğiz. İnşallah bu gayretin sonucunda Allah bizi hayırlı bir zafere eriştirir." diye konuştu.

Ziyarette Akşener'e, İYİ Parti Gümüşhane İl Başkanı Ali Ateş, İYİ Parti Gümüşhane belediye başkan adayı Mustafa Canlı ile parti yöneticileri eşlik etti.

Akşener, ziyaretin ardından karayoluyla Erzurum'a hareket etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Akşener'den, sürpriz, ziyaret.,
Yorumlar
Haber Yazılımı