Haber Detayı
15 Nisan 2019 - Pazartesi 09:47 Bu haber 1096 kez okundu
 
“Başımız Dik Yüzümüz Ak”
Kelkit Eski Belediye Başkanı ve Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yılmaz, Kelkit’in ve Kelkitlinin Hakkını Kimseye Yedirmediklerini Söyledi.
SİYASET Haberi
“Başımız Dik Yüzümüz Ak”

Kelkit eski Belediye Başkanı ve Bağımsız Belediye Başkan adayı Ünal Yılmaz, Kelkit’in ve Kelkitlinin hakkını Kimseye yedirmediklerini söyledi.

Yılmaz, 2014 yılında yapılan yerel seçimlerde Kelkit Belediye Başkanlığına halkın teveccühü ile seçildiğini anımsatarak, “Aldığımız emanete layık olabilmek için gece gündüz çalıştık. İlçemizin her bir köşesine hizmet edebilmek için gayret ettik. 5 yılın sonunda yaptığımız hizmetler adalet, vicdan ve hakkaniyet terazisiyle bakan bütün gözler için açık ve net olarak ortadadır. Kelkit'in ve Kelkitlinin hakkını kimseye yedirmedik. Başımız dik yüzümüz ak ve vicdanımız pir-ü pak olarak girdiğimiz seçim sürecinden yine başımız dik olarak çıktık” dedi.

“Her Şey Halkımızın Gözü Önünde”

Adaletsizliğin, zorbalığın ve izansızlığın halkın gözleri önünde yaşadığının altını çizen Yılmaz, şu ifadeleri kullandı: “Her şeye rağmen Kelkit'in gönlünün ve mührünün kimde olduğunu herkes gördü. Hak ve adalet gözüyle bakan gözler, izan ve ahlak ile tartan vicdan terazileri, neticeyi apaçık ortaya koydu. Hukuken netice ne olursa olsun, vicdanen ve ahlaken sonucun ne olduğu bütün halkımızın malumudur. Bu itibarla bu zorlu süreçte bizleri yalnız bırakmayan bütün halkımıza, destekçilerimize, yol arkadaşlarımıza can-ı gönülden muhabbet ve teşekkürlerimizi arz ederim. Sağ olun varolun. Biliniz ki bizim gönlümüzde Kelkit'e hizmet bir maratondur.”

“Kelkit Sevdamız Devam Edecek”

Yılmaz, 40 yıldır Kelkit sevdasının sürdüğünü, aynı sevdanın bundan sonra da süreceğini belirterek, “Bize inanan, bize güvenen, hakkı ve vicdanı üstün tutan gönüldaşlarımızla birlikte doğru bildiğimiz yolda şaşmadan, duraksamadan yolumuza devam edeceğiz. Bize oy veren veya vermeyen bütün seçmenlerimizden Allah razı olsun, bazen mağlup olmak galip gelmekten daha asil ve vakarlıdır. Kâğıt üstünde kaybetmiş görünsek de gönüllerde bir yer tuttuğumuzu bizlere gösteren Cenab-ı Hakk’a şükürler olsun. Kelkit'imizin emanetine zerre miskal leke sürdürmedik. Kıymetli halkımıza tekrar teşekkürlerimizi arz eder; kalbimizin, gönlümüzün, bileğimizin, emeğimizin ve yüreğimizin her daim Kelkit'in emrinde, hizmetinde olduğunu bir kez daha gururla, onurla arz ederiz” açıklamasında bulundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Başımız, Dik, Yüzümüz, Ak”,
Yorumlar
Haber Yazılımı