Haber Detayı
05 Ağustos 2019 - Pazartesi 11:42 Bu haber 1927 kez okundu
 
Başkan Durmuş Vekil Akgül’ü Unutmadı
SPOR Haberi
Başkan Durmuş Vekil Akgül’ü Unutmadı

Gümüşhanespor Kulüp Başkanı Yunus Emre Durmuş, Gümüşhane Milletvekili Hacı Osman Akgül’e temsilcimize olan katkılarından dolayı nezaket ziyaretinde bulunarak teşekkür etti.

Hacı Osman Akgül isminin Gümüşhanespor camiasında çok özel bir yere sahip olduğunu ifade eden Gümüşhanespor Başkanı Yunus Emre Durmuş; “Sayın Akgül sadece ilimizin Milletvekili değil aynı zamanda hepimizin ağabeyi konumunda. İlimize ve kulübümüze katkıları herkesin malumu. Kongre dönemi ve sonrasında bir takım insanlar, sanki bizi Sayın Osman Akgül Beyefendiye karşı oluşturulmuş bir oluşum gibi algı yaratma çabasında oldular. Bu süreci üzülerek takip ettik. Devraldığımız bayrağı uzun yıllardır büyük fedakarlıkla zirveye çıkarmış, maddi-manevi her şeyini ortaya koymuş bir büyüğümüze karşı olmak nasıl düşünülebilir. Kaldı ki, bizim Sayın Akgül’den ve bizden önce kulübümüzde görev almış bütün başkanlarımızın tecrübeleri bizim için çok önemli. Bugün belki de, Karadeniz Bölgesinin en güzel tesislerinin başında gelen, şu anda takımımızın antrenman yaptığı ve bizlerin oturduğu tesisimiz bile minnettarlık duymamız için yeterli bir sebeptir. Kimse boşuna uğraşmasın, bizi kimseyle ayrıştıramazlar. Biz ilk günkü sözümüzün arkasındayız. Kimseyi ayrıştırmadan, yüreği Gümüşhane ve Gümüşhanespor sevdasıyla atan herkesle gönül birliği yapacağız. Hem Sayın Akgül ağabeyimiz gibi değerlerimizi hem de unutulmuş, bugüne kadar itibar gösterilmemiş bütün değerlerimizi teker teker ziyaret ederek, Gümüşhanespor’umuzu herkesin takımı yapacağız” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gümüşhane Milletvekili Hacı Osman Akgül ise, Başkan Durmuş’a teşekkür ederek; “Öncelikle bu zor süreçte ateşten gömleği giyme cesaretinden dolayı Yunus Emre kardeşimi tebrik ediyorum. Bu tür görevlere talip olmak, zaman ister, fedakarlık ister, maddiyat ister ve en önemlisi yürek ister. Bu sebepten dolayı göreve talip olan ve başkanlığa seçilen Sayın Başkanımızı ve Yönetim Kurulunu tebrik ediyorum. Tabi şu anda kulübümüzün acil çözülmesi gereken sıkıntıları var. Hepimiz üzerine düşeni yapmalı. Çünkü Gümüşhanespor kimsenin takımı değil, hepimizin ortak değeridir. Değerli Başkanıma da söyledim. Maddi-manevi desteğimiz devam edecek. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada takımımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Tekrardan Sayın Başkanı tebrik ediyor, nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyaretin sonunda Gümüşhanespor Kulüp Başkanı Yunus Emre Durmuş tarafından, Akgül’e isminin yazılı olduğu 29 numaralı forma takdim edildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Durmuş, Vekil, Akgül’ü, Unutmadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı