Haber Detayı
09 Ağustos 2019 - Cuma 10:47 Bu haber 775 kez okundu
 
Başkan Erdoğdu’dan Bayramçavuşa Teşekkür Ziyareti
İl Genel Meclisi Başkanı Erdoğdu’dan Karayolları 10. Bölge Müdürüne ziyaret
GÜNDEM Haberi
Başkan Erdoğdu’dan  Bayramçavuşa Teşekkür Ziyareti

Gümüşhane İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Emin Erdoğdu, Karayolları 10. Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.

Beraberinde Karayolları 10. Bölge eski müdürü  Zeynel Abidin Yeşil ile birlikte Trabzon’daki Karayolları 10. Bölge Müdürlüğünü ziyaret eden Başkan Erdoğdu, Bölge Müdürü  Selahattin Bayramçavuş’tan kurumun Gümüşhane’deki yatırımları hakkında fikir alışverişinde bulundu.

 Ziyarette, Bölge Müdürü Bayramçavuş ile karayollarının çalışma alanına giren birtakım sorunları masaya yatırdıklarını dile getiren Başkan Erdoğdu, "Karayolları 10. Bölge Müdürümüz Selahattin Bayramçavuş’u ziyaret ettim. İlimizdeki bazı sorunlarımızı kendisine aktardık. Çok olumlu bir görüşme gerçekleştirdik. Karayolları Bölge Müdürlüğü Gümüşhane’de çok önemli projelere imza attı. En son teknolojik imkânları kullanarak Gümüşhane yüksek standartlı yollara kavuştu. Kendisine ilimize yaptığı hizmetlerden ve misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

İl Genel Meclisi olarak devletin bütün kurumlarıyla uyumlu bir şekilde çalışma yürüteceklerinin altını çizen Erdoğdu, şunları kaydetti:

“Meclis olarak ilimize en iyi hizmeti sunmak için bütün meclis üyelerimizle uyum içinde çalışıyoruz. Devletin imkanlarını vatandaşa ulaştırmak için bütün kurumlarla koordinasyon içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bütün enerjimizi vatandaşımıza en iyi hizmeti sunmak için harcayacağız. Vatandaşlarımızın hayatlarını en iyi şekilde devam ettirebilmeleri için devletin bütün imkanlarını seferber edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Erdoğdu’dan, , Bayramçavuşa, Teşekkür, Ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı