Haber Detayı
27 Kasım 2020 - Cuma 08:59 Bu haber 2029 kez okundu
 
Başkan Meğer Babasıyla Kardeşini Bile Delege Yazmış
NABIZ Haberi
Başkan Meğer Babasıyla Kardeşini Bile Delege Yazmış

 

Gümüşhane AK Parti bilindiği üzere geçtiğimiz hafta İl kongresini yaptı. Başkan Celalettin Köse’nin yeniden il başkanı seçildiği kongrede elimize kongrede delege listesi geçti. Listeyi inceleme fırsatımız bu hafta oldu.

Başkan beyin babası ve kardeşinin delege olduğu listede ,Genel Merkezin adayı olarak seçime giren başkanın buna ihtiyacı mı vardı? Kimi delege yazarsanız yazın. Genel Merkezin onayı olmadan zaten başkan olma şansınız yok. O zaman delege listelerinde neden başkanın babası ve kardeşi olur bunu anlayamadık. Anlasak bile bize göre etik olmayan bir durum olarak görüyoruz.

Yine listeyi incelerken, delegenin yarısı Gümüşhane Kale köyü, Arzular-Kabaköy Beldesi ve Başkanın köyü olan Keçikaya köyünden yazılmış. Bu adil mi diye kendimize sorduk ve o nedenle bu nabızı yazma ihtiyacı duyduk. AK Parti acaba seçimlerde bu köy ve beldeden ne kadar oy almış, bunun hesabı bu delege listesi yazılırken yapılmış mı? Arzular Beldesinde başkanlığı MHP kazandığına göre demek ki bu beldeden birinci parti çıkamamış.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Meğer, Babasıyla, Kardeşini, Bile, Delege, Yazmış,
Yorumlar
Haber Yazılımı