Haber Detayı
04 Eylül 2020 - Cuma 10:22 Bu haber 994 kez okundu
 
Başkan Olgun Artık Gümüşhanespor Başkanlığına Gelmelidir.
NABIZ Haberi
 Başkan Olgun Artık Gümüşhanespor Başkanlığına Gelmelidir.

Gümüşhanspor’da son bir yıl içinde 4 başkan değişti. Pandemi olmasaydı Gümüşhanespor küme düşecekti. Pandemi nedeniyle ligde kaldık. Lakin Gümüşhanespor anladığımız kadarıyla birilerinin isim yapma yeri haline geldi. İl dışından Gümüşhane'yi kurtarmak için göreve gelen başkanlar önce isim yaptılar sonrada çekip gittiler. Bırakın Gümüşhanespora bir kuruş vermeyi, verdikleri çekler bile sahte çıktı. Türkiye gündemine Gümüşhanespor hep olumsuz haberlerle yansıdı. Sonra onun yardımcısı geldi. Aynı şeyler yaşandı. Sonradan Gümüşhaneli bir iş adamı olarak kendini tanıtan yeni başkan Gümüşhanespor’un başına geldi. Geçtiğimiz hafta cuma günü itibariyle tahtayı açacağım diye beyanatlar veren başkandan hale tahtanın açılması konusunda ses çıkmıyor.

Sözler parayla yerine getiriliyor. Kuruş parası olmadan isim yapmak için Gümüşhanespor’un başına gelenlere sesleniyoruz. Bırakın Gümüşhaseporun yakasını .Yeter artık! Paranız yoksa başkan olmamalısınız. Gümüşhanespora bir kuruş para vermeyenler başkan olduğu Gümüşhanspor’da bırakın tahta açmayı, kongre ilanlarını ve bayram mesaj paralarını bile ödemeyen bu başkanlardan artık şehir kurtulmalıdır. Bir tane futbolcumuz kalmadı. Onu yapacağım, bunu yapacağım, tahta açacağım diye boşuna milleti kandırmayın!

Bir çift lafımızda GÜDEF başkanı Vahit olgun beye. Başkan Olgun 250 milyar Gümüşhanspor’a destek açıklamasın da bulundu. 1 sezonda 4 başkan değişti ama kulübe 250 bin TL vermediler. Kulübe gözünü kırpmadan destek olan Vahit Olgun’un Gümüşhanespor başkanı olması için zamanın geldiğini düşünüyoruz, Başkan Olgun’u göreve davet ediyoruz. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Başkan, Olgun, Artık, Gümüşhanespor, Başkanlığına, Gelmelidir.,
Yorumlar
Haber Yazılımı