Haber Detayı
12 Haziran 2020 - Cuma 09:31 Bu haber 5115 kez okundu
 
BAŞKAN ŞEN’DEN PAZAR ESNAFINA ZİYARET
DİĞER Haberi
BAŞKAN ŞEN’DEN PAZAR ESNAFINA ZİYARET

 

Kürtün Belediye Başkanı Enver Şen, pazar esnaflarını ziyaret etti. Belediye Başkanı Enver Şen Çarşamba günleri kurulan semt pazarı esnafını ziyaret ederek Pazar yerinde yapılan değişikliklerle ilgili yerinde incelemelerde bulundu. Pazar esnafının istek, beklenti ve sorunlarını dinleyen Başkan Şen, pazar yerinde alışveriş yapan halkla da sohbet etti.

“Esnafımız Bölgemizin Yatırımcısıdır”

 Başkan Şen  “ Esnaf ziyaretlerimizle bütün esnaf kardeşlerimizle bir araya geliyoruz. İlçemizin durumunu, belediyemizin yapacaklarını esnaf kardeşlerimizle paylaşıyoruz. Vatandaşımızın, esnafımızın görüş ve düşüncelerine değer veriyoruz. Çalışmalarımız esnafımızın ve vatandaşımızın daha iyi koşullarda yaşamını sürdürmesidir. Vatandaşlarımızdan gelen şikâyetleri gidermek için elimizden geleni yapacağız. Onların isteklerini, sıkıntılarını dinliyoruz. Esnafımız bölgemizin yatırımcısıdır. Yaptığımız hizmetleri esnaf ve vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Daha modern ve yaşanabilir bir ilçede yaşamak adına ortak akıl anlayışıyla hareket ederek, hizmetin en iyisine layık olan ilçemize hep birlikte katkı sunuyoruz. Hizmetlerimize halkımızın desteğiyle hız kesmeden devam edeceğiz. Hemşehrilerimize karşı pazarcı esnafımızın iyi davranması, temiz ve sağlıklı ürünler satması en büyük arzumuzdur. Bizler pazar yerlerimize büyük önem veriyoruz. Esnafımızın da, hemşehrilerimizin de buralara önem vermesi, buraları temiz tutması, kurallara uyması gerekiyor. Rabbim bütün esnafımıza helal ve bol kazanç versin" diye konuştu. Pazarcı esnafın ve vatandaşın ilgisiyle karşılaşan Başkan Şen, sorunları çözmek için elbirliği ile çalışacaklarını ifade etti.

Öte yandan İlçede kurulan semt pazarı esnafları da Belediye Başkanı Enver Şen ‘i makamında ziyaret ederek, yapılan değişiklik ve düzenlemeden dolayı memnuniyetlerini ifade edip çiçek takdim ettiler.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, ŞEN’DEN, PAZAR, ESNAFINA, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı