Haber Detayı
17 Mayıs 2019 - Cuma 11:22 Bu haber 1976 kez okundu
 
Başkanlık İçin Zengin İkna Turunda
NABIZ Haberi
Başkanlık İçin Zengin  İkna Turunda

TFF 2. Lig Beyaz Gruptaki temsilcimiz Gümüşhanespor bilindiği üzere başkan Kurban Karagöz’ün istifa etmesinin ardından kongre kararı almış lakin aday çıkmadığı için bir türlü başkanını seçememişti.

Geçtiğimiz hafta sonu yapılan kongrede de başkan adayı çıkmadığı için mevcut yönetimle devam eden Gümüşhanspor’da ki belirsizlik herkesin canını sıkarken Torulspor başkanı Haydar Zengin'in başkanlık için aday olacağı konuşuluyor.

AK Parti Torul ilçe başkanı ve mevcut yönetimde bulunan Osman Akbulut'unda aynı oluşum içerisinde olduğu öğrenildi. Konu ile ilgili ekonomik anlamda güçlü bir iki işadamının ikna edilmesi için caba sarf edilirken, özellikle Şahbender Aydın ve ismi açıklanmayan iki iş adamının bu oluşumun başını çekmesi bekleniyor.

Kulislerde; işadamlarının iknasından sonra yeniden kongre kararı alınacağı, başkanın netleşmesi ile birlikte de önümüzde ki dönemin kadrosu için transfer çalışmalarına başlanacağı konuşulanlar arasında.Şimdiden hayırlı olmasını diliyoruz.Her ne olursa olsun."En kötü karar kararsızlıktan daha iyidir"

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkanlık, İçin, Zengin, , İkna, Turunda,
Yorumlar
Haber Yazılımı