Haber Detayı
10 Ağustos 2019 - Cumartesi 11:14 Bu haber 1060 kez okundu
 
"Bayramı Bayram Gibi Yaşayalım"
GÜNDEM Haberi

Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek Şiran ve Köse ilçelerinde3 köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Vali Taşbilek, Muhtar toplantılarına devam ediyor.

Muhtarların köylerindeki ihtiyaç ve taleplerini birinci ağızdan en yetkili isimlere yönelttiği toplantılarda tüm talepler ilgili kurum müdürleri ve görevliler tarafından not edildi.

Şiran ve Köse ilçesinde köylerin ve mahallelerin muhtarlarıyla bir araya gelerek Şiran ve Köseyle ilgili sıkıntıları, ihtiyaçları, talepleri, beklentileri belirlemek ve bunlarla ilgili değerlendirmede bulunmak, muhtarların görüş, öneri, talep ve sıkıntılarını dinlemek üzere toplantıyı düzenlediklerini kaybeden Vali Taşbilek, "Sizlerin beklentilerinizi almak ve bu beklentilere çözüm bulmak için bütün kamu kurum ve kuruluş yetkililerimizle buradayız. Sağlıklı, güzel hizmetler sunabilmek için sizlerin sıkıntılarını, isteklerini, dileklerini birinci ağızdan dinlemek istiyoruz” dedi.

Şiran ilçesinde yapılan toplantıdan sonra değerlendirmede bulunan Vali Taşbilek, görüşülen konuların hızlı bir biçimde çözüme kavuşacağını ifade ederek,” Sizlerden özel bir istirhamım olacak. Bizlerin, her türlü çabaya, her türlü çalışmaya rağmen ulaşamadığımız dezavantajlı vatandaşlarımıza ulaşmak, onları bizimle buluşturmak ve ihtiyaçlarını sıkıntılarını giderebilme noktasında bizlere köprü olmanızı istiyorum. Dezavantajlı vatandaşlarımızı bizlere ivedilikle bildirin ki, bu vatandaşlarımızı devletten razı halde tutabilelim. Önümüz bayram. Bayram döneminde yaşanacak trafik yoğunluğundan dolayı bizleri üzecek hadiselere mahal vermemek için lütfen yakınlarınızı, ulaşabildiklerinizi trafikte dikkatli olmaları noktasında uyarınız ki bayramı bayram gibi yaşayalım. Ailelerinizle, çocuklarınızla ve bütün sevdiklerinizle güzellikler içerisinde bir bayram geçirmenizi temenni ediyorum” diye konuştu.

Köse ilçesinde köylerin ve mahallelerin muhtarlarıyla bir araya gelerek Köseyle ilgili sıkıntıları, ihtiyaçları, talepleri, beklentileri belirlemek ve bunlarla ilgili değerlendirmede bulunmak, muhtarların görüş, öneri, talep ve sıkıntılarını dinlemek üzere toplantıyı düzenlediklerini kaydeden vali Taşbilek, "Sizlerin beklentilerinizi almak ve bu beklentilere çözüm bulmak için bütün kamu kurum ve kuruluş yetkililerimizle buradayız. Sağlıklı, güzel hizmetler sunabilmek için sizlerin sıkıntılarını, isteklerini, dileklerini birinci ağızdan dinlemek istiyoruz” dedi.

Toplantıda kurum amirleri de çalışmalarıyla ilgili bilgiler aktararak, muhtarlara bilgilendirilmesi gereken konularda bilgi verdi.

 Toplantı sonunda değerlendirmede bulunan Vali Taşbilek, "Ailelerinizle, çocuklarınızla ve bütün sevdiklerinizle güzellikler içerisinde bir bayram geçirmenizi temenni ediyorum” diye konuştu.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: "Bayramı, Bayram, Gibi, Yaşayalım",
Yorumlar
Haber Yazılımı