Haber Detayı
03 Mayıs 2019 - Cuma 11:01 Bu haber 1193 kez okundu
 
Belediyede Görev Değişimi Bekleniyor
NABIZ Haberi
Belediyede Görev Değişimi Bekleniyor

Belediyede Görev Değişimi Bekleniyor

31 Mart yerel seçimlerinde vatandaştan ikinci kez yetki alan Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen’in belediye birimlerinde görev değişikliğine gideceği konuşuluyor. Gümüşhane kamuoyunda; Başkan Çimen’in bazı birim müdürlerinin performansından memnun olmadığı ve bu noktada bazı birim müdürlüklerinde görev değişimi yapacağı iddia edildi.

İddiaları kuvvetlendiren gelişme ise bir siyasi parti il başkanının gazetemize yaptığı ziyarette söyledikleri oldu. İl başkanı, tekrardan belediye başkanı seçilmesi nedeniyle parti olarak Ercan Çimen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını ve bu ziyarette Başkan Çimen’in bazı kilit makamlarda görev değişimi yapacağı yönünde açıklamaları olduğunu anlattı.

Ercan Çimen’in belediyenin bazı birimlerde değişikliğe gitmek yönündeki düşüncesini kendileri ile bizzat paylaştığını kaydeden İl Başkanı, özellikle kurum içinde kendisine ayak uyduramayan birim müdürleri olduğunu ve bu birimlerde yönetici değişikliğine gidileceğini aktardı.

Öte yandan belediye şirketlerine yeni genel müdürler atanacağı da dillendirilirken, Gümüşhane belediyesinde yeni birim müdürlerinden kaç tanesinin değişeceği, belediye şirketlerinde ise kimlerin görev alacağı merak konusu oldu.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Belediyede, Görev, Değişimi, Bekleniyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı