İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber Detayı
03 Ocak 2020 - Cuma 11:33 Bu haber 1718 kez okundu
 
Bir okurumuzun Mektubu…
NABIZ Haberi
Bir okurumuzun Mektubu…

      

Gazetemizin her hafta Cuma günleri yayınladığı “Nabız” köşesi okuyucularımızdan takdir topluyor. Yazdığımız “Nabız” köşemizden onlarca geri dönüşler alıyoruz. Bu hafta bu köşemizle ilgili bir okuyucumuz tarafından bir mektup gazetemize gönderildi. Okuyucumuzun bize yazdığı bu satırları tüm kamuoyuyla paylaşmak istiyoruz. Okuyucumuz "Gümüşhane’de gün yüzüne çıkmamış ve içten içe konuşulan ve söylenip yazılamayan hususları gündem ediyorsunuz. Bu yürekliliğinize öncelikle teşekkür ediyoruz. Bu manada Gümüşhane'mizin temiz vicdanına yüreklice tercüman oluyorsunuz. Bu nabız vesilesiyle binlerce yanlışın yapılmasına engel oluyorsunuz "

Evet bu köşemizde gün yüzüne çıkmamış, Gümüşhane’nin sorunlarına, özel bir üslup ile taşıyarak, vatandaşımızın sıkıntılarına tercüman oluyoruz. Okunma oranları ve geri dönüşler sayesinde ne kadar takip edildiğini de biliyoruz. Yine de takdir tabi ki kamuoyunun.

Bir şeyin altını çizmek istiyoruz. Gazetemizi takip ederek, kelimesi kelimesine bize anlatan okurlarımıza teşekkür bizlerde bir borç olarak görüyoruz. Onların sıkıntılarına tercüman olmak bizleri sevindiriyor. Tabi ki bazılarını da kızdırıyor. Vatandaşımızın sorunlarını ortaya koyarak kamuoyunda paylaşmak bir gazetecinin görevidir. Adalet ve İnsan haklarından yana olan tavrımızı her zaman sürdüreceğimizi de buradan söylüyoruz. Kimseyi karalamak gibi bir niyetimiz yok. Asla da olmayacaktır. Yine okurlarımızdan biri olan ve geçtiğimiz hafta cesur yazılarımızdan dolayı takdir ederek işyerinde bizleri ağırlayan esnafımıza da ayrıca teşekkür ediyoruz.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bir, okurumuzun, Mektubu…,
Yorumlar
Haber Yazılımı