Haber Detayı
13 Mart 2019 - Çarşamba 11:34 Bu haber 2011 kez okundu
 
“Bir Pankarta Tahammül Edemiyorsun”
SİYASET Haberi
“Bir Pankarta Tahammül Edemiyorsun”

MHP Gümüşhane İl Başkanı Aydın’ın, AK Parti Belediye Başkan Adayı Çimen’e Tepkileri Sürüyor.

“Bir Pankarta Tahammül Edemiyorsun”

Milliyetçi Hareket Partisi Gümüşhane İl Başkanı Nadim Aydın, Gümüşhane Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan adayı Ercan Çimen’e tepkileri sürüyor.

Başkan Aydın, yaptığı açıklamada, Belediye Başkanı Ercan Çimen’in bir pankarta dahi tahammül edemediğini söyledi.

Başkan Çimen’e daha önceleri sessiz kalmasının kendisi için hayırlı olacağını söylediğini, ancak Çimen’in kendisini anlamadığını ifade eden Aydın, şunları kaydetti: “Yine olmadı Başkan. Beni anlamadın. Bizi zorlama. Biz, Cumhur İttifakına hiç bir zeval getirmeyeceğiz. Çünkü bu yola baş koyduk. Bu da tüm Gümüşhaneli kardeşlerimiz tarafından biliniyor ve taktire karşılanıyor. Bunu AK Parti teşkilatları da biliyor ama bir tek siz bilmiyorsunuz. Siz bir pankarta tahammül edemezken Sayın Cumhurbaşkanı ittifakta MHP’ye bırakılan Mersin ve Manisa’da MHP’nin adayına oy istiyor. Sayın Genel Başkanımız, AK Parti’ye bırakılan Eskişehir’de AK Parti’ye oy istiyor. Siz ise bir pankarta tahammül edemiyorsunuz.”

“Bizim Sadakaya İhtiyacımız Yok”

Belediye Başkanı Ercan Çimen’in billboardları, raketleri ve sokaklardaki dev ekranları kendi reklamları ile doldurduğunu dile getiren Başkan Aydın, “Sonra da kalkmış ‘birini de size vereyim’ diyor. Yok, Başkan, siz, bizi birileri ile karıştırdın. Bizim sadakaya ihtiyacımız yok. Bizim çabamız, billboardlara, afişlere, raketlere girmek değil, bizim çabamız gönüllere girmektir. Çok şükür bunu da başardık. Billboardlar,, panolar, duvarlar sizin olsun. MHP’nin adayı Sabri Varan gönüllere taht kurmuştur. Size tavsiyem araçlara giydirdiğiniz afişlere Cumhur İttifakını yazın. Gümüşhane’de Cumhur İttifakının adayı Sabri Varan’dır, bunu da böyle bilmenizi istiyorum” diye konuştu.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Bir, Pankarta, Tahammül, Edemiyorsun”,
Yorumlar
Haber Yazılımı