Haber Detayı
21 Haziran 2019 - Cuma 11:01 Bu haber 2015 kez okundu
 
Bu İşin Aciliyeti Var
NABIZ Haberi
Bu İşin Aciliyeti Var

 

Şehrimizin en büyük ve merkezi camisi olan Kemaliye camisinde geçtiğimiz aylarda bina altına akan yağmur suları nedeniyle Vakıflar Bölge müdürlüğü tarafından çalışma başlatılmıştı. Yapılan ihalenin ardından yerel seçimlere birkaç gün kala yıkım işlemleri gerçekleştirilmiş ve tadilat işlemlerine başlanmıştı. Lakin seçimlerin ardından bir süredir bu alanda herhangi bir çalışmanın yapılmıyor olması tepkileri de beraberinde getirdi.

Her ne kadar iş teslim tarihine daha uzun bir süre olsa da faal olarak kullanılan, ahirete göçen hemşehrilerimizin cenaze namazının kılınıp ebediyete uğurlandığı bu alanda ki çalışmanın bir an önce tamamlanması önem arz etmektedir. Yüklenici firma tarafından bu alanda yapılacak olan tadilat bir an önce bitirilmelidir.

Öte yandan araç ve yaya trafiği noktasında şehrin en yoğun noktalardan biri olan alanda bulunan inşaat malzemeleri de çeşitli sorunlara neden olmaktadır. Hem bölge esnafı hem araç sürücüleri hem de vatandaşlar durumdan muzdariptir.

Vatandaşlar tarafından, konuyla ilgili yetkili kişilerce hassasiyet gösterilmesi ve yüklenici firma tarafından alandaki çalışmalara hız verilmesi talep edilmektedir.  Sorun hepimizin ve bir an önce bu çalışma tamamlanmalıdır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bu, İşin, Aciliyeti, Var,
Yorumlar
Haber Yazılımı