Haber Detayı
11 Haziran 2019 - Salı 10:27 Bu haber 4053 kez okundu
 
Celalettin Köse ve Şahin Köse’den Bağcılar’daki Hemşehri Derneklerine Ziyaret
GÜNDEM Haberi
Celalettin Köse ve Şahin Köse’den Bağcılar’daki Hemşehri Derneklerine Ziyaret

Gümüşhane Ak Parti İl Başkanı Celalettin Köse ile Bağcılar Belediye Başkan Yardımcısı Şahin Köse Bağcılar’da bulunan Gümüşhane köy derneklerini ziyaret etti. 


Ak Parti İl Başkanı Celalettin Köse hemşehri derneklerini ziyaret kapsamında Gümüşhane ve köylerin sorunlarıyla ilgili hemşerilerimizin talep ve beklentilerini dinleyerek sorunlarına çözüm üretileceğinin ve takipçisi olacağının sözünü verdi. Ziyaret kapsamında Celalettin Köse ayrıca 23 Haziran’da yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlık seçimi için Ak Parti’nin adayı Binali Yıldırım’a destek istedi.


Bağcılar Belediye Başkan Yardımcısı Şahin Köse ise şahsının Bağcılar’da bulunan Gümüşhane köy dernekleriyle her zaman bir araya geldiklerini ve hemşerilerimizin sorunlarına her zaman çözüm üretmeye devam edeceklerini belirtti. 

Şahin Köse ayrıca 14 Haziran Cuma günü saat 20:00 Cumhur ittifakı adayı Binali Yıldırım’a destek toplantısı için tüm hemşerilerimizi Bağcılar Malta Düğün Salonundaki toplantıya davet ederek toplantıya Gümüşhane Milletvekillerinin de katılım sağlayacağı belirtti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Celalettin, Köse, ve, Şahin, Köse’den, Bağcılar’daki, Hemşehri, Derneklerine, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı