Haber Detayı
04 Kasım 2019 - Pazartesi 11:43 Bu haber 4413 kez okundu
 
Damat Dehşeti
ASAYİŞ Haberi
Damat Dehşeti

Gece evine alkollü gelen Koca, eşiyle tartışınca araya giren kayınvalidesi ’nin yaralanmasına neden oldu

 

Gümüşhane Üniversitesi lojmanlarında geçtiğimiz gece evine alkollü geldiği iddia edilen Öğr. Gör. A.T, Dr. Öğr. Üyesi eşi N.A.T ile tartışmaya başladı.  Tartışmanın büyümesini engellemek için Karı koca arasına girmek isteyen kayınvalide M. A. yaralandı.

Kayınvalide Müşahede Altında Tutuluyor

Geçtiğimiz gece evine alkollü geldiği iddia edilen Öğr. Gör. A.T, eşi Öğr. Üyesi N.A.T tarafından eve alınmak istenmedi. Eşinin kapıyı açmamasına öfkelenen Öğr. Gör. A.T Evin kapısını yumruklayarak bağırmaya başladı. Bunun üzerine eşi Öğr. Üyesi N.A.T evin kapısını açmak zorunda kaldı. Kapı açıldıktan sonra içeriye giren A.T eşi N.A.T ile tartışmaya başladı. Kızına fiziksel bir müdahale olmaması için tartışan çiftin arasına girmek isteyen kayınvalide M. A.dengesini kaybederek kafasını  evin içerisinde bulunan masaya  çarptı. Çarpmanın etkisiyle, kafasında 3-4 cm kesik meydana gelen M. A Gümüşhane Devlet Hastanesi acil servisine kaldırıldı. Gümüşhane Devlet Hastanesine kaldırılan kayınvalide M. A, daha önce kalbinden yaşadığı sorunun devam etme tehlikesi olduğu için müşahede altında tutulduğu öğrenildi. Kayınvalide M.A’nın Paryetooccipital Bölgesinde 3-4 cm’lık kesik olduğu öğrenilirken,  tedavi sürecinin devam ettiği kaydedildi.

Öte yandan Öğr. Gör. A.T’dan eşi Öğr. Üyesi N.A.T şikayetçi olmadığı belirtilirken, kayınvalide M.A’nın damadından şikayetçi olduğu öğrenildi.

Üniversitenin Tutumu Merakla Bekleniyor

Gece evine alkollü gelen Öğr. Gör. A.T’nin  bu olayın ardından  gözaltında tutulduğu öğrenilirken, yaşanılan olayla ilgili olarak Gümüşhane Üniversitesinin  önümüzdeki günlerde nasıl bir tutum sergileyeceği ise merakla bekleniyor.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Damat, Dehşeti,
Yorumlar
Haber Yazılımı