Haber Detayı
20 Haziran 2020 - Cumartesi 12:17 Bu haber 382 kez okundu
 
Emniyet Müdürü Karataş'tan Meclise veda ziyareti
GÜNDEM Haberi
Emniyet Müdürü Karataş'tan Meclise veda ziyareti

Emniyet Müdürü Karataş'tan Meclise veda ziyareti

Resmi Gazete’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayınlanan atama kararnamesiyle Niğde’ye İl Emniyet Müdürü olarak atanan Gümüşhane Emniyet Müdürü Ömer Faruk Karataş veda ziyaretleri kapsamında İl Genel Meclisini ziyaret etti.

Meclis üyelerinin de katıldığı ziyarette Meclis Başkanı Mehmet Emin Erdoğdu, Karataş’a yapmış olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür ederek, yeni görev yerinde başarılar diledi.

Karataş’ın Gümüşhane’de mesai mefhumu gözetmeksizin yaklaşık 3 yıldır görev yaptığına dikkati çeken Başkan Erdoğdu, “İlimizde görev yaptığı süre içerinde Emniyet Müdürümüz Ömer Faruk Karataş ile çalışma imkanımız oldu. Görev yaptığı süre içerisinde huzur ve güven ortamını tesis etme, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini korunmak amacıyla ilimize çok güzel hizmetleri oldu. Kendisine ilimize yapmış oldunuz hizmetlerden dolayı teşekkür eder, yeni görev yerinde başarılar diliyorum” dedi.

İl Emniyet Müdürü Karataş ise Gümüşhane’de görev yapmaktan mutluluk duyduğunu ve güzel dostluklar kurduğunu belirterek, “Gümüşhane’de görev yaptığım yaklaşık 3 yılda güzel işlerde bizleri daima destekleyen, her zaman yanımızda olan İl Genel Meclis Başkanımız Sayın Mehmet Emin Erdoğdu ve Meclis üyelerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ziyaretin ardından Meclis Başkanı Erdoğdu, Gümüşhane'ye yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı Emniyet Müdürü Ömer Faruk Karataş’a plaket takdim etti.
 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Emniyet, Müdürü, Karataş'tan, Meclise, veda, ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı