Haber Detayı
11 Eylül 2019 - Çarşamba 10:57 Bu haber 1595 kez okundu
 
Gasabalılar'dan Yönetim Kurulunun Çağrısına Red; ‘Yok Sayıldık’
SPOR Haberi
Gasabalılar'dan Yönetim Kurulunun Çağrısına Red;  ‘Yok Sayıldık’

Gasabalılar'dan Yönetim Kurulunun Çağrısına Red;  ‘Yok Sayıldık’

1954 Kelkit Belediyespor Yönetim Kurulu Onursal Başkanı, Kulüp Başkanı ve Yönetim kurulunun yaptığı çağrı Gasabalılar Taraftar grubu ‘yok sayıldık’ diyerek kabul edilmedi.

 1954 Kelkit Belediyespor yönetim kurulu aldıkları kararla isim değişikliğine gitmiş, gerçekleşen bu isim değişikliği süresinde halkın ve taraftarın görüşü alınmayarak yapılması tepki çekmişti. 

Taraftar Grupları ve Kelkit Halkı sosyal medyadan yaşanılan olaya tepkilerini gösterdiler. Yaşanılan süreçte kulüp yönetimi taraftar arasında anlaşmazlıklar yaşanmaya başladı. Yaşanılan anlaşmazlık nedeniyle kulüp yönetimi resmi sosyal medya hesabında, “Evimizde oynadığımız maçlarda önceki yıllardaki coşkudan eser olmaması kırgınlıkların , küskünlüklerin olması bizleri ve Kelkit ‘e gönül vermiş herkesi derinden üzmüştür , ortak meselemiz Kelkit ‘tir Birlik beraberlik içinde Daha büyük bir hırsla Kavgamız sevdamız Kelkit için olmalıdır” diyerek, 11 Eylülde Çarşamba günü Kelkit’te oynanacak olan günü Ziraat Türkiye kupası 2. Tur karşılaşmasında ve Tüm maçlarda Bu birlik ve beraberlik çağrısın da bulunulmuştu.

Gasabalılar Taraftar Grubu ise sosyal medya adreslerinden yayımladıkları mesajla kulübün isim değişikliği sürecinde yok sayıldıklarını belirterek, “Biz Büyük Gasabalılar Taraftar Grubu Ailesi olarak, Kelkit Belediyesi Hürriyet spor ile misyonumuzu tamamlamış bulunuyoruz. Kelkitimizin yeni takımı 1954 Kelkit Belediyespora başarılar dileriz, bundan sonraki süreçte Gasabalılar olarak sadece sosyal sorumluluk projeleri hariç, tribün olarak hiç bir faaliyette bulunmayacağımızı Kelkit kamuoyuna saygı ile arz ederiz” ifadeleri kullanıldı.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gasabalılar'dan, Yönetim, Kurulunun, Çağrısına, Red;, , ‘Yok, Sayıldık’,
Yorumlar
Haber Yazılımı