Haber Detayı
15 Mayıs 2020 - Cuma 10:24 Bu haber 2415 kez okundu
 
‘Gelecek Sezonun Planlamalarını Yapıyoruz’
SPOR Haberi
‘Gelecek Sezonun Planlamalarını Yapıyoruz’

Gümüşhanespor Kulüp Başkanı Muharrem Güray Eroğlu, gelecek sezon için planlamalara başladıklarını söyledi.

TFF 2.lig ekiplerinde Gümüşhanespor’da Kulüp Başkanı Muharrem Güray Eroğlu TFF tarafından liglerin başlangıç tarihlerinin açıklandığını hatırlatarak gazetemize yaptığı açıklamada, ilk etapta süper ligin başlamasının bir süreç olacağını ve süreç sonunda liglerin tescilleneceğini düşündüğünü belirtti.

‘Haziran’da Kongre Olmayacak’

Başkan Eroğlu, “Devletimizin aldığı karar neticesinde virüsten dolayı Haziran’da kongre olmayacak. Temmuz ayı itibariyle kongrelerin olacağını düşünüyorum. Kongre tarihi açıklandığında bizde adımımızı atacağız. Daha öncede söylediğim gibi yönetimimde şehrin saygı gösterdiği arkadaşlarımız olacak” dedi.

‘Transfer Yasağını Kaldıracak Bir Yönetim Oluşturacağız’

Kongreye güçlü bir yönetimle gireceğini kaydeden Başkan Eroğlu, “Kongreden önce de seçim bildirgesi olarak neler yapılacağımızı ve yönetimimizi sunacağız. Görev dağılımı ve görevlendirmeler yapılacak. Yapabileceğimiz konuşmaları yapacağız, yapmayacağımız hiçbir şeyi söz vermeyeceğiz.  Zaman hızlı geçiyor ve kimlerin neler yaptığı belli oluyor. Elini taşın altını koyan, bir şekilde kulübe destek olabilecek. Kulübe kahvehaneye çevirmeyecek. Sadece vitrin yapmak için değil, maddi ve manevi destek sağlayabilecek yöneticiler olacak. En önemlisi transfer yasağını kaldırabilecek bir yönetimle görevime devam etmek istiyorum. Eğer bu yasak kalkmazsa seneye de bu sıkıntılar yaşanacak. Belki de daha kötü günler olacak. Bu süreçte de birikmiş oyuncu borçlarını da ödeyeceğiz” ifadelerini kullandı.

‘Gelecek Sezon İsim Yapmış Bir Teknik Direktörle Anlaşacağız’

Gümüşhanespor Kulüp Başkanı Muharrem Güray Eroğlu açıklamalarını şu şekilde tamamladı;

“Liglerin başlama tarihini belirlendi ancak ilk önce süper ligin oynanması bir deneme süreci olabilir. Çünkü maddi olarak süper lig takımları daha güçlü ve ben süper ligin oynanacağını da düşünmüyorum, bu nedenle bizim liglerde tescillenir. Gelecek sezon isim yapmış bir teknik direktör ile anlaşacağız. Şehrimize yakışan ne ise onu yapacağız ve yapmak için mücadele edeceğiz.”

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘Gelecek, Sezonun, Planlamalarını, Yapıyoruz’,
Yorumlar
Haber Yazılımı