Haber Detayı
14 Şubat 2020 - Cuma 10:26 Bu haber 1630 kez okundu
 
Gençlik Spor İl Müdürlüğündeki Müdür Yardımcılıkları Nasıl Şekillenecek.
NABIZ Haberi
 Gençlik Spor İl Müdürlüğündeki Müdür Yardımcılıkları Nasıl Şekillenecek.

 

Gençlik Spor İl Müdürlüğü bünyesinde tanzim edilen üç müdür yardımcılığı kadrolarına yeni atamalar yapılacak.

KYK Yurt Hizmetleri Müdür Yardımcılığı, Spor Hizmetleri Müdür Yardımcılığı ve Gençlik Hizmetleri Müdür Yardımcılığına atamalar gerçekleştirilecek. Bizim öğrendiğimiz kadarıyla kurum içerisinde müdür yardımcılığına talipli 4-5 personelin olduğu söyleniyor. Yine kurum dışında memur olarak görev yapan 2 kişinin daha bu kadrolara talipli olduğunu öğrendik.

Kimin atanıp, kimin atanmayacağını bilemeyiz. Atamalar daha çok Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve siyasetin uhdesinde. Lakin biz de naçizane olarak işleyişle ilgili bir iki cümle söyleyelim.

Özellikle Spor Müdür Yardımcılığında sıkıntıların olduğunu bu sayfamızdan zaman zaman dile getiriyoruz… Yine aynı noktadayız… Hem yurt, hem gençlik hizmetleri, hem de spor müdür yardımcılığına atanacak kişilerin bu konularda donanımlı kişilerde seçilmesi, Gümüşhane’mizin lehine olacaktır. Özellikle spor müdür yardımcılığına atanacak kişinin sporun içinden gelen, milli eğitimle koordineyi sağlayabilecek, öğrencilere hocalık ve öğretmenlik yapabilecek, sporun her dalındaki alt yapıyı ve yönetmelikleri bilecek, spor konusunda Gümüşhane’nin adını Türkiye’ye duyurabilecek liyakatli kişilerden seçilmesi çok önemeli. Bütün bunlara rağmen yine de endişelerimiz yok değil.

“Sırf benim adamım müdür yardımcısı olsun” diyerek, bu kadroların işgal edileceğinden endişeliyiz. Bakalım gerçekten bu kadrolar liyakati öne çıkaracak ve Gümüşhane’ye katkı sağlayacak kişileremi verilecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Gençlik, Spor, İl, Müdürlüğündeki, Müdür, Yardımcılıkları, Nasıl, Şekillenecek.,
Yorumlar
Haber Yazılımı