Haber Detayı
12 Şubat 2021 - Cuma 09:09 Bu haber 5788 kez okundu
 
Gençlik Sporda Bir Başarısızlık Daha
NABIZ Haberi
Gençlik Sporda Bir Başarısızlık Daha

 

Gençlik Spor İl Müdürlüğümüz geçtiğimiz günlerde İstanbul’da düzenlenen erkeklerde Türkiye büyükler ve yıldızlar şampiyonasına katıldı.

Yılda sadece bir iki yarışmaya katılan ve memuriyet işlerinin ardından cafe işleten antrenörümüz öğrencisi ile yarışmaya katılan Gençlik ve spor müdürlüğümüz Barajı 3.56.30 olan yarışmada sporcumuz 4.13.95 ile 25.inçi oldu.3 metrede de yarışmaya katılan sporcumuz 7.49.32 barajı olan yarışmada 9.08.82 ile yarışmayı bitirerek finale kalamadı. Son yıllarda hiçbir yarışmadan yüzünün akı ile çıkamayan Gençlik ve spor müdürlüğü yetkilileri antrenörlerini savunarak  “Bizim antrenörlerimiz çok başarılı. Biz o kadar iyi iş yapıyoruz, lakin bizim başarılı taraflarımızı değil de başarısız olduğumuz tarafları yazıyorlar ”diyormuş.

Bizim hiçbir kuruma karşı bir art niyetimiz olamaz, bugüne kadar olmamıştır da. Bunu söyleyebiliriz. Başarı elde ettiğimiz, madalya aldığımız bütün konuları ve daha nicelerini yazıyoruz. Lakin başarısız olduğu tarafı da kamuoyuna duyurmamız gerekir diye düşünerek duyurmaya çalışıyoruz.

Yöneticimiz belki kendi çalışanları ile ilgili hem camianın içinde olduğu için farklı şeyler duymuyor olabilir. Ama bu şehir çok küçük bir şehir olması nedeniyle antrenörlerin neler yaptığını herkes biliyor. Bunlara girersek herkesin başı ağırır diye düşünüyoruz. Doğru yapan antrenörlerimizi tenzih ediyoruz. Lakin antrenörlerin özellikle son yıllarda neler yaptığını herkes biliyor. Yakında daha çok gündem olacaklar antrenörlerimiz diyerek bitiriyoruz. Bu arada bir not düşüyoruz. Madalya kazandılar da hangi madalyayı yayınlamadık ki?

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gençlik, Sporda, Bir, Başarısızlık, Daha,
Yorumlar
Haber Yazılımı