Haber Detayı
09 Ağustos 2019 - Cuma 10:38 Bu haber 5354 kez okundu
 
Gözler Bedri Ağaç’a Çevrildi
NABIZ Haberi
Gözler Bedri Ağaç’a Çevrildi

 

Gümüşhane’nin değerleri önemli görevlere getiriliyor.

31 Mart yerel seçimlerinden sonra İstanbul’da iptal edilen ve 23 Haziran’da yeniden yapılan Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) adayı Ekrem İmamoğlu’nun seçimi kazanmasının ardından gözler Gümüşhane’den Belediye Başkan adayı olan Mustafa Canlı ve Bedri Ağaç’a çevrilmişti. İyi Parti adayı Mustafa Canlı’ nın İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin en önemli kuruluşlarından birisi olan İstanbul Çevre Yönetimi Sanayi ve Ticaret A.Ş (İSTAÇ)’ nin başına genel müdür olarak atanmasından sonra hafta içi, AK Parti Gümüşhane 23, 24 ve 25.Dönem Milletvekili Prof. Dr. Kemalettin Aydın’ın da, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektör yardımcılığı görevine getirilmesi sevinçle karşılandı.

CHP Gümüşhane Belediye Başkan adayı Bedri Ağaç’ın İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri (İETT)’nin başına genel müdür yapılacağı konuşulsa da dün sabah itibariyle gerçekleştirilen toplantıda İETT Genel Müdürü’nün Ahmet Bağış olduğu açıklandı.

Bedri Ağaç’a İstanbul Büyükşehir Belediyesinde mi yoksa Ankara Büyükşehir Belediyesinde mi genel müdür yardımcılığı verileceği konuşuluyor. Gümüşhane’de uzun zaman siyasetin içerisinde bulanan Mustafa Canlı’ nın ardından, Bedri Ağaç’ında üst düzey yönetici olarak değerlendirilmesi bekleniyor.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gözler, Bedri, Ağaç’a, Çevrildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı