Haber Detayı
04 Ekim 2019 - Cuma 11:12 Bu haber 2053 kez okundu
 
Gümüş’e Verilen Sözler Unutuldu mu?
NABIZ Haberi
Gümüş’e Verilen Sözler Unutuldu mu?

Gümüşhanespor, Ağustos ayından başkan seçilen Yunus Emre Durmuş'un başkanlığında lige başlamıştı. İlk iki haftada alınan kötü sonuçlar ile moral bozukluğunun hâkim olduğu camiada son üç maçta alınan yedi puan yüzleri güldürdü.

İlk iki haftadaki saha sonuçları ile birlikte, futbolculara verilen çeklerin karşılıksız çıkması nedeniyle sarsılan Gümüşhanespor’da şu an itibari ile sular durulmuş durumda. Temennimiz odur ki; hem Ziraat Türkiye Kupası hem de ligde iyi sonuçlar alan temsilcimizde artık işler rayına girer.

Temsilcimizde ekonomik sıkıntıların olduğu bir gerçek. Bu sıkıntıların bir an önce geride kalmasını bekleyen taraftarlar, Başkan Yunus Emre Durmuş'un adaylığı sürecinde RAMADA otelde yapılan toplantıda açık destek veren MHP ilçe belediye başkanlarının sessizliğe gark olmasının nedenini merak ediyor. O günlerde hep beraber Başkan Yunus Emre beyin yanında olduklarını beyan eden bu isimler acaba ekonomik olarak başkan beye hiç bir söz vermediler mi? Yoksa verdikleri sözleri şimdi unuttular mı? Yoksa bu sözler diğer başkan adayı Mutlu Gürler'in siyasi görüşü nedeniyle mi verildi?

Bizler taraftarın aklındaki soruları aktarmakla yetinelim. Mümkünse de Gümüşhanespor’u siyasi hedeflerimize kurban etmeyelim. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gümüş’e, Verilen, Sözler, Unutuldu, mu?,
Yorumlar
Haber Yazılımı