Haber Detayı
03 Aralık 2019 - Salı 10:15 Bu haber 2688 kez okundu
 
Gümüş’te Somut Adımlar Atılıyor
SPOR Haberi
Gümüş’te Somut Adımlar Atılıyor

 

Gümüşhanespor’da olağanüstü kongreyLe birlikte gelen yeni başkan ve yönetimi takımı düzlüğe çıkarmak için çalışmalar hız kazandı.

Hekimoğlu Maçı Öncesi Prim Ödemesi Yapıldı

Uzun bir zamandır ödeme alamayan futbolculara hafta sonu Hekimoğlu deplasmanı öncesi prim ödemesi yapıldığı öğrenildi. Trabzon deplasmanı öncesi kırmızı beyazlı ekip yönetimle bir toplantı gerçekleştirildiği, gerçekleştirilen toplantının ödemelerle ilgili olduğu belirtiliyor.

 6 Oyuncu TFF Başvurusu Yapacak

Öte yandan uzun bir dönem alacaklarını alamayan futbolcu grubundan 6 oyuncunun alacaklarını bu hafta içi alamadığı takdirde kulübü TFF’ye şikayet edeceği ve sözleşmesini tek taraflı fesih edeceği konuşulurken, yönetimin bu durumu engellemek için hafta içi ödemeleri yapması bekleniyor. TFF’ye şikayet edildikten sonra 30 iş günü içerisinde ödemeler yapılmadığı takdirde oyuncular serbest kalacak.

Oyuncuların serbest kalması halinde Gümüşhanespor transfer tahtasını açamadığı takdirde ikinci devreye alt yapı oyuncularıyla devam etmek zorunda kalacak. Temsilcimizin alt yapı takımının da istenilen seviyede olmaması ve iki maç üst üste sahaya çıkmama durumunda -12 puan silme cezasıyla karşı karşıya kalacak.

Yöneticiler Krizin Ciddiyetinde Olduklarını Belirttiler

Zor günler geçiren Gümüşhanespor’da devre arasını en iyi şekilde geçirmek için planlar yapılıyor. Büyük bir kriz geçiren temsilcimizin yöneticilerin mevcut durumun ciddiyetinin farkında oldukları ve kulübü düzlüğe çıkarmak için çalıştıklarını ifade ettiler.

Temsilcimizin yönetiminde bazı isimlerin oyunculara yapılacak ödemelerle ilgili görüşmeler sağlarken, bu görüşmelerin olumlu sonuçlandığı öğrenildi.  Mevcut oyuncularına ödemeler yapılacak, transfer tahtası açılarak  transfer yapılacağı öğrenildi.

 ismini açıklamak istemeyen bir yönetici gazetemize şu açıklamaları yaptı;

“Oyuncularımızla görüşüyoruz ve onların mücadelesini takdir ediyoruz. İlk olarak onlara ödemelerini yapıp kafalarının rahatlamasını sağlamayı planlıyoruz. Oyuncunun kafası rahat olacak ki kendini oyuna daha çok versin. Durumun farkındayım, geçmişle ilgili konuşmak istemiyorum. Olanlar oldu, önümüze bakacağız. Kulüpte ki tüm personelin kafasının rahat olması lazım, kurumsallaşmak buradan başlıyor. Biz gerekli tüm çalışmaları yapıyoruz. Oyuncuların ödemelerini yapıp, kulüpten alacaklı olan oyunculara da borçları ödeyip tahtayı açmak istiyoruz. Tahtayı açtıktan sonra takıma yeni futbolcular katmayı planlıyoruz. Planlarımız bu şekilde ama biz bunları yaparken de gerekli desteği alamazsak, kulüp düzlüğe çıkmaz. Şehrin bütünleşmesi takımı kurtaracak. İnşallah tüm şehirle bir olup kulübü ayağa kaldırmak istiyoruz.”

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gümüş’te, Somut, Adımlar, Atılıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı