Haber Detayı
26 Haziran 2020 - Cuma 09:44 Bu haber 1451 kez okundu
 
Gümüş’te Yine Kongre Sesleri
NABIZ Haberi
Gümüş’te Yine Kongre Sesleri

Pandemi süreciyle birlikte liglere ara verilmişti.. Süper Lig ile 1.lig maçları kaldığı yerden devam etmeye başladı ancak Gümüşhanespor’un da içinde bulundu alt liglerin ne zaman başlayacağı belli değil. Alt liglerin devam edeceği  bile henüz netleşmediği gibi Gümüşhanespor’un da her zaman ki gibi geleceği belirsizliğini koruyor.

Sezon başından bugüne kadar yönetimsel ve ekonomik birçok sorunla uğraşan Gümüşhanespor’da yeniden kongre sesleri yükselmeye başladı. Pandemi süreci nedeniyle temsilcimizin kongresi ertelenmişti. Geçen ay yapılması gereken olağan kongre 5 Temmuz Tarihinde yapılacak. Çoğunluk sağlanmazsa 12 Temmuz 2020 tarihine ertelenecek.

Gümüşhanespor’da kongreye az bir zaman kaldı ancak mevcut başkan dışında adaylığını açıklayan kimse olmadı.  Pandemi süreciyle birlikte yaşanan ekonomik sorunlarının bir çok iş dalını olumsuz yönde etkilediğini biliyoruz ancak şehrin en büyük değerlerinden biri olan Gümüşhanespor’a sahip çıkmak bir görevdir.  Önümüzde ki ay gerçekleşecek kongre öncesi başkan aday ve adaylarının yapacakları açıklamalarla taraftarının gönlüne su serpeceklerini tahmin ediyoruz.  Temmuz ayında yapılacak kongreyle Gümüşhanespor’un tekrar eski günlerine dönmesini temenni ediyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gümüş’te, Yine, Kongre, Sesleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı