Haber Detayı
23 Kasım 2019 - Cumartesi 11:59 Bu haber 1027 kez okundu
 
Gümüş’ün kaderi bugün belli olacak
SPOR Haberi
Gümüş’ün kaderi bugün belli olacak

Gümüş’ün kaderi bugün belli olacak

Gümüşhanespor ’da bugün Olağanüstü kongre yapılacak. Geçtiğimiz hafta aday çıkmadığından ve yeterli olarak çoğunluk sağlanamadığı için bugüne ertelenen kongre için Kırmızı-beyazlı ekipte kongre öncesi sessizlik bozulmadı. Gümüşhanespor’da çoğunluk aranmaksızın yapılacak kongreye kadar henüz bir adayın ortaya çıkmaması taraftarları da tedirgin etmeye başladı. Kırmızı-beyazlı taraftarlar Gümüşhanespor’un böyle durumlara düşmesinin kendilerini büyük üzüntüye sevk ettiğini söylüyor.

Bugün yapılacak olan olağanüstü kongrede Gümüşhanespor yeni başkanına kavuşmak istiyor  fakat, yeni  gelecek olan başkanın önünde ise ciddi anlamda mali ve idari sorunlar bulunuyor. Başkanlıktan istifa eden Yunus Emre Durmuş'un bıraktığı sorunlar gelecek olan başkanın önünde büyük bir sorun olarak duruyor. Kulübün durumunu bilen ve her şart altında elini taşın altına sokacak bir Başkan aranırken henüz kimsenin adaylık için başvuru yapmaması endişeleri de beraberinde getiriyor.

Geçtiğimiz günlerde istifasını sunan ve yeniden aday olmayacağının altını çizen eski Başkan Yunus Emre Durmuş’un ardından kulübün kaderini belirleyecek olan kongre de, bugünde bir aday çıkmaz ise kulübün akıbeti konusunda endişeli günlerin yaşanacağı ve kulübün alacağı cezalarla birlikte kapatılması yada bir alt lige düşürülmesi kaçınılmaz olacak. Üç yıl üst üste birinci ligin kapısından dönen, geçtiğimiz sezonda ise son sıralarda yer alan bugün bir başkan bulunamazsa Futbolcuların TFF’ye  gitmeleri nedeniyle kulüb’ün küme düşürülmesi’nin bile söz konusu olduğu ileri sürülüyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gümüş’ün, kaderi, bugün, belli, olacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı