Haber Detayı
12 Şubat 2020 - Çarşamba 10:53 Bu haber 3454 kez okundu
 
Gümüş’ün Yeni Başkanı Eroğlu mu Olacak?
SPOR Haberi
Gümüş’ün Yeni Başkanı Eroğlu mu Olacak?

 

Gümüşhanespor’ un kulüp başkanı Cengiz Fırat’ın geleceği tartışılırken yeni başkan arayışları devam ediyor.

Kırmızı beyazlı ekipte sezon başından beri yönetim ve ekonomik sorunlar bitmek bilmiyor.  Yönetim olarak istikrarı sağlayamayan temsilcimizde kulüp başkanlığını bırakacağı konuşulan Cengiz Fırat’ın görevini kulübün mali işler sorumlusu Muharrem Güray Eroğlu’na devretmesi bekleniyor.

Yönetim Zaman Kaybetmek İstemiyor

Edinilen bilgiye göre, Gümüşhanespor yönetimi kulüp başkanı Cengiz Fırat’ın istifasını isteyecek.  Olağan üstü kongreye giderek zaman kaybetmeyen yönetim, kulübün mali işler sorumlusu Muharrem Güray Eroğlu’nu oy birliği ile yeni başkan tahin ederek takımı ligde tutmak için adımlar atacak.

İstanbul’da Sıcak Görüşme

Öte yandan kırmızı beyazlı temsilcimizin yönetiminden birkaç isim İstanbul’da dün akşam saatlerinde bir araya gelerek iş insanı Muharrem Güray Eroğlu ile toplantı yaptığı, kulübün geleceği masaya yatırıldığı öğrenildi. Yöneticiler Eroğlu’na olağan üstü kongreye giderek zaman kaybetmek istemediklerini belirterek, kulüp başkanlığı olağan kongreye kadar götürmesi için görüştükleri öğrenildi.

Kulübün mali işler sorumlusu ve iş insanı Muharrem Güray Eroğlu’nun ise kongreye kadar kulüp başkanlık görevini götürmeye sıcak baktığı kaydedildi.

Gümüşhanespor’ un mevcut başkanı Cengiz Fırat’ın ne kısa sürede görevini bırakarak, kulübün yeni başkanının Muharrem Güray Eroğlu’nun olması bekleniyor.

Olgun İsmi Gündemi Meşgul Ediyor

Öte yandan Gümüşhanespor kulüp başkanlığı için ismi geçen bir başka isim İstanbul Gümüşhane Dernekler Federasyon Başkanı Vahit Olgun. GÜDEF Başkanı Olgun’un birlik ve beraberliğin sağlanması, birçok kesime hitap etmesi, kulübün sistemli bir şekilde yönetilmesi ve birçok iş adamanın da destekleri alabilmesi nedeniyle sıcaklığını koruyor.

Kırmızı beyazlı temsilcimiz için ismi gündemde olan GÜDEF Başkanı Vahit Olgun’dan henüz konuyla ilgili resmi bir açıklama gelmiş değil.

Hafta sonu önemli bir deplasmana çıkacak olan temsilcimizin yönetim ve ekonomik sorunların giderilmesi bekleniyor.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gümüş’ün, Yeni, Başkanı, Eroğlu, mu, Olacak?,
Yorumlar
Haber Yazılımı