Haber Detayı
16 Temmuz 2019 - Salı 11:33 Bu haber 1475 kez okundu
 
GÜMÜŞHANE AKTİF AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ GELENEKSEL 3. AVCI BAYRAMI DÜZENLEDİ.
SPOR Haberi
GÜMÜŞHANE AKTİF AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ GELENEKSEL 3. AVCI BAYRAMI DÜZENLEDİ.

 

Gümüşhane Aktif Avcılar Ve Atıcılar Derneği, geleneksel 3. Avcı bayramını Merkeze Bağlı Çamlı Köy ve Aksu Köyü yaylasında gerçekleştirdi.

Dernek Başkanı Sinan Demirsoy’un açılış konuşmasıyla başlayan avcı bayramında, tek kurşun ve trap atış yarışması düzenlendi. Atmış yarışmacını katıldığı şenlikte, kıyasıya bir mücadele yaşandı. İki ayrı dalda yapılan yarışmalar sonucunda, tek kurşun atış yarışması madalya kazananları altın madalya Oktay çelik, gümüş madalya Ali Demirsoy ve bronz madalya Sabri Gürbüz’ün oldu. Trap yarışmasında ise altın madalya Kenan Taşdelen, gümüş madalya Muammer Kazan ve bronz madalya Uğur Demirsoy ‘un oldu.

Avcı Bayramı sonunda kapanış konuşması yapan dernek başkanı Sinan Demirsoy, katkılarından dolayı Doğa Ve Milli Parklar İl Müdürü İlbey Aydın, Safari Av Bayi sahibi Turgay Boztaş, Saran Av Bayi Sahibi Murat Saran, İpek yolu manav sahibi  Serdar Doğan,  Alkan Temizlik  Market sahibi Barış Alkan, Gümüştaş Madenciliğe ve Gümüş Reklama teşekkür etti. Tüm katılımcılara 4. Avcı bayramında buluşmak dileğiyle söyleyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GÜMÜŞHANE, AKTİF, AVCILAR, VE, ATICILAR, DERNEĞİ, GELENEKSEL, 3., AVCI, BAYRAMI, DÜZENLEDİ.,
Yorumlar
Haber Yazılımı