Haber Detayı
14 Haziran 2019 - Cuma 10:09 Bu haber 5262 kez okundu
 
Gümüşhane Belediyesinde Görev Değişiklikleri Yapıldı.
NABIZ Haberi
Gümüşhane Belediyesinde Görev Değişiklikleri Yapıldı.

 

 

31 Mart 2019 tarihinde yapılan mahalli idareler seçiminden sonra yeniden Belediye başkanlığına  seçilen Ercan Çimen bazı birim müdürlüklerinde yeni atamalar gerçekleştirdi. Gümüşhane Belediyesinde bazı birim müdürlerinin görevleri değişirken bazı müdürlüklere yeni atamalar yapıldı.Gümüşhane belediyesi Basın müdürü Osman Yetim Özel kalem müdürü olurken,Basın müdürlüğüne yazı işleri müdürü Hayati Yalcın atandı.

Yazı işleri müdürü Hayati Yalçın'ın yerine Vedat Taşdemir atanırken,Özel kalem müdürü Mustafa Demir itfaiye müdürü  ve Arife Eleman ise Su işleri müdürü oldu.Yeni atanan birim amirlerine görevlerinde başarılar diliyoruz.

Gümüşhane Belediyesi şirketi (GÜMAŞ) ise yeni değişiklikler göze çarptı. Gümüşhane'de günlük olarak çıkmakta olan bir gazetenin  gizli sahibi de GÜMAŞ'ın yeni   yönetim kurulunda yer aldı.

Belediyenin GÜMAŞ  şirketinde   Genel müdürlük koltuğuna Fatih Can bakarken şirketin Yönetim kurulu üyeliklerine ise 4 atama gerçekleştirildi.Özellikle bir dönem başkan Çimen'in hayli sıkıntı çektiği ve Gümüşhane Kültür merkezinde "Benimle bir bağı yok dediği" bir kişinin yeni yönetim kurulu üyeliğine atanması dikkat çekti.

 Gümüşhane belediyesinde Strateji Müdürlüğü,İşletme Müdürlüğü Spor Müdürlüğü ve Gecekondu ve Sosyal  Konutlar Müdürlüğü ise kapatıldı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gümüşhane, Belediyesinde, Görev, Değişiklikleri, Yapıldı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı