Haber Detayı
15 Ocak 2021 - Cuma 08:59 Bu haber 1146 kez okundu
 
Gümüşhane’de Gazeteciler Günüyle İlgili İki Gelişme.
NABIZ Haberi
Gümüşhane’de Gazeteciler Günüyle İlgili İki Gelişme.

 

Geçtiğimiz hafta sonu pazar günü bilindiği üzere 10 Ocak çalışan gazeteciler günü idi. Hafta sonuna denk gelen bu gün nedeniyle genelde gazeteciler günü etkinlikleri Pazartesi günü gerçekleşti. Gümüşhane Belediye başkanı Ercan Çimen yine gazetecilerin gününü unutmadı. Bir program yaparak günümüzü kutladı.

Programdan sonra Gümüşhane milletvekilimiz Cihan Pektaş ile AK Parti il başkanımız Celalettin Köse Gümüşhane gazeteciler cemiyetine giderek Gümüşhane'de görev yapan gazetecilerin gününü kutladılar. Bizim bildiğimiz ilk defa Gümüşhane Gazeteciler cemiyetinde bir program gerçekleşti. Gerçekleşen bu programdan hiç bir gazetecinin haberi olmadı. Programda Milletvekilimiz Cihan Pektaş ise çalışan gazeteciler günümüzü kutlamış. Gümüşhane’de 4 tane günlük gazete var.5 Yıldır Milletvekili olan Sayın Cihan Pektaş acaba 4 gazeteye 15 dakika ayıracak zaman bulamamış mı? Yoksa gazetelere gidince söyleyecek sözü kalmadı mı? Söyleyecek sözü olsa idi bize göre uğrardı

Yine her yıl Çalışan gazeteciler gününde etkinlik ve ziyaret yaparak günümüzü kutlayan Gümüşhane Üniversitesi rektörü Prof. Dr. H. İbrahim Zeybek bu yıl ne program yaptı, nede ziyaret gerçekleştirdi. Tamda Rektörlük atamalarına denk gelen bu günlerde, acaba Rektörümüzün ziyaret ve program yapmama nedeni ne idi? Gerçekten merak ediyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gümüşhane’de, Gazeteciler, Günüyle, İlgili, İki, Gelişme.,
Yorumlar
Haber Yazılımı