Haber Detayı
24 Şubat 2020 - Pazartesi 10:18 Bu haber 967 kez okundu
 
Gümüşhane için beyin fırtınası
EKONOMİ Haberi
Gümüşhane için beyin fırtınası

 

TÜMKİAD Gümüşhane İl Başkanı Serhat Turhan, GTSO Başkanı İsmail Akçay'ı ziyaret etti. Turhan, “Şehrimiz ve ülkemiz için çok güzel hizmetler yapmaya talibiz” dedi. Akçay ise ortak akıl vurgusu yaptı

Tüm Kalkınma İş Adamları ve Girişimciler Derneği (TÜMKİAD) Gümüşhane İl Başkanı Serhat Turhan beraberindeki dernek üyeleri ile birlikte Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Akçay ve Genel Sekreter Lütfi Kılıç'ı ziyaret etti. GTSO Başkanı Akçay'a derneğin idari yapısı ile yürütülen faaliyetler hakkında bilgi veren TÜMKİAD Gümüşhane İl Başkanı Turhan,'' TÜMKİAD derneğimiz 2017 yılında kuruldu ve her geçen gün faaliyetlerini artırarak ülkemize daha fazla hizmet ve katkı sunmak için çalışmalarını yürütüyor. Bizlerde ülkemize ve milletimize hizmet doğrultusunda TÜMKİAD Gümüşhane İl Başkanlığı görevine talip olarak görevlerimize başladık. Şehrimize ve ülkemize hizmet doğrultusunda çıktığımız bu yolda da Gümüşhane iş dünyamızın çatı kuruluşu olan Ticaret ve Sanayi Odamızla birlikte koordinasyon içerisinde olmak ve siz değerli başkanımızın birikim ve tecrübesinden faydalanmak bizler için çok önemli. İnşallah sizlerin desteği ve tecrübesiyle TÜMKİAD Derneği olarak bizlerin de azmi ve enerjisiyle birlikte şehrimiz ve ülkemiz için çok güzel hizmetler yapmaya talibiz.'' ifadelerini kullandı.

ORTAK AKILLA DAHA FAZLA BAŞARI

Ziyaret için Başkan Serhat Turhan ve Başkan Yardımcısı Selim Yıldız'a teşekkür eden GTSO Başkanı Akçay, ortak akıl ve istişare ile yapılan işlerin her zaman daha fazla başarıya ulaştığını söyledi. Şehrin ve ülkenin gelişmesi için faydalı olacak tüm çalışmalara hazır olduklarını belirten Başkan Akçay, Turhan ve Yıldız'a yeni görevlerinde başarılar diledi. Ziyaret kapsamında  GTSO Başkanı İsmail Akçay'a birde plaket takdim edildi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gümüşhane, için, beyin, fırtınası,
Yorumlar
Haber Yazılımı