Haber Detayı
26 Şubat 2019 - Salı 11:44 Bu haber 10489 kez okundu
 
Gümüşhane İyi Parti İl Başkanlığı Belediye Meclis Üyeleri Tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.
SİYASET Haberi
Gümüşhane İyi Parti İl Başkanlığı Belediye Meclis Üyeleri Tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

 

İYİ Parti Gümüşhane'de bir  lokantada Belediye Meclis Üyeleri ve ailelerinin bulunduğu yemek organizasyonu ile tanıtım toplantısı gerçekleştirdi.Yemeğe,Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Mustafa Canlı diğer parti mensupları ve aileleri katıldı.

Yemek programında konuşan İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Mustafa Canlı: “ Her şeyden önce göstermiş olduğunuz birliktelikten dolayı şükranlarımı sunuyorum. Geldiğimiz noktada esnaftan Belediye Meclis Üyesi Aday arkadaşlarımıza kadar bir bütün olarak hareket etmek zorundayız”  dedi.

İnsanlara dokunduklarını ve insanların onları özlediklerinin altını çizen Canlı," Beş yıllık yönetim anlayışında insanların ulaşılmayan bir Belediye ile karşı karşıya olduklarını yeni fark ettiklerini.Bu süreç içerisinde gerek geçmişte yaptıklarımız, gerekse gelecekteki düşüncelerimizi  toplumla iyi paylaşırsak onlara iyi ulaşabilirsek başaramayacağımız hiçbir şey  yoktur.Ama bizim başarabilmemiz için en yaşlı insanımızdan en gencimize bir aile olarak bütünleşmemiz gerekiyor“ dedi.  İyi partisinin yanında sesiz sıkıştırılmış kitleler olduğunu aktaran Canlı insanların duygularını dışarı veremediklerini ifade etti.  Canlı içerisi farklı olan ama dışarıdan farklı görünen insanların olduğunu  belirterek her eve ulaşılması gerektiğinin altını çizdi.

Canlı son olarak sözlerine şunları ekledi: “Herkesin gelebildiği, derdini anlatabildiği bir yönetim ortaya koymak istiyoruz. Bu zamana kadar verilen emekler için teşekkür ediyorum“

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gümüşhane, İyi, Parti, İl, Başkanlığı, Belediye, Meclis, Üyeleri, Tanıtım, toplantısı, gerçekleştirildi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı