Haber Detayı
12 Kasım 2021 - Cuma 09:19 Bu haber 1665 kez okundu
 
Gümüşhaneli Saltık Hangi Göreve Getirildi.
NABIZ Haberi
Gümüşhaneli  Saltık Hangi Göreve Getirildi.

 

Gümüşhaneli genç siyasetçi Yusuf Saltık, AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) üyesi oldu.

Geçtiğimiz aylarda yapılan kongrede AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları başkanlığına Eyyüp Kadir İnan’ın seçilmesinin ardından yapılan görev dağılımı sonrasında Genel Merkez Teşkilat Başkan yardımcılığınaYusuf Saltık getirildi.

15 Mart 2021 tarihinde düzenlenen 6. Olağan Genel Merkez Gençlik Kolları Kongresi’nde AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanlığına Eyyüp Kadir İnan’ın seçildiği kongrede Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi seçilen Yusuf Saltık’a yeni bir görev verilerek Genel Merkez Teşkilat Başkan yardımcılığı, Akdeniz Bölge koordinatörlüğü görevine getirildi.

Gümüşhaneli genç bir siyasetçinin böyle bir mevkide bulunması Gümüşhane için gurur kaynağı oldu. Saltık başarılı çalışmalarıyla uzun süre AK Parti Gençlik Kolları'nda çeşitli görevlerde bulunarak başarısını Genel Merkez nezdinde de pekiştirmiş oldu. Yeni dönemde, Saltık'dan  Gümüşhaneli genç siyasetçileri  AK Parti Genel Merkezi ve teşkilatlarında daha önemli görevlerde bulunması beklenirken Gümüşhaneli genç siyasetçilere de öncülük etmesi bekleniyor.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gümüşhaneli, , Saltık, Hangi, Göreve, Getirildi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı