Haber Detayı
19 Temmuz 2019 - Cuma 11:29 Bu haber 1517 kez okundu
 
Gümüşhanespor Başkanını Bekliyor…!
NABIZ Haberi
Gümüşhanespor Başkanını Bekliyor…!

 

Bu hafta sonu Gümüşhanespor’da Olağanüstü kongre yapılacak. Kongrede adaylığını açıklayan Emre Durmuş’un yanı sıra, kulislerde Mutlu Gürler ismi de konuşuluyor. 

Öyle görünüyor ki Pazar günü yapılacak olan bu olağanüstü kongrede Gümüşhanespor yeni başkanına kavuşacak. Yeni başkanın önünde ise ciddi mali ve idari sorunlar bulunuyor.  Liglerin başlamasına çok kısa bir zaman kalmasına rağmen teknik ekip ve futbolcular noktasındaki belirsizlik sürüyor. Geçmiş dönemlerden alacağı bulunan futbolcuların TFF başvurmaları neticesinde geçici olarak getirilen transfer yasağı yeni yönetimin çözmesi gereken ilk problem olarak duruyor.

Kulübün durumunu bilen ve her şart altında elini taşın altına sokacağını ifade eden Emre Durmuş, yaptığı basın açıklamasında her ne kadar da göreve hazır olduğunu ifade etse de bakalım Gümüşhanespor delegesi kongrede nasıl bir karar verecek. Uzun zamandır çalışmalarını devam ettiren Mutlu Gürler’in yanı sıra kongrede yeni başkan adaylarının da çıkabileceği de iddia ediliyor.

Üç yıl üst üste birinci ligin kapısından dönen, geçtiğimiz sezonda ise son sıralarda yer alan Gümüşhanespor’da ki bu değişimde merak edilen konuların başında eski başkanlardan Kaya Büyükbayraktar’ın tavrı olacak. Gümüşhanespor’un isminin tüm Türkiye’ye duyurulmasında büyük rol oynanan Başkan Büyükbayraktar bakalım herhangi bir başkanın yönetiminde yer alacak mı?

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gümüşhanespor, Başkanını, Bekliyor…!,
Yorumlar
Haber Yazılımı