Haber Detayı
11 Şubat 2020 - Salı 10:38 Bu haber 6439 kez okundu
 
Gümüşhanespor’ da Cengiz Fırat Dönemi Sona Eriyor
SPOR Haberi
Gümüşhanespor’ da Cengiz Fırat Dönemi Sona Eriyor

 

Gümüşhanespor ’un tartışmalara konu olan Malatyalı başkanı Cengiz Fırat’ın, kulüp başkanlığını bırakacağı öğrenildi.

Kırmızı beyazlı temsilcimiz sezon başı sahte çeklerle gündem olurken, son haftalarda ise kulüp başkanı, yönetici ve teknik direktör arasında ki karşılıklı suçlamalara şahit oldu. Yapılan suçlamalara karşı kulüp başkanı Cengiz Fırat’ın, hafta içi Gümüşhane’ye gelerek geniş çaplı bir basın açıklaması yapması beklenmişti. Başkan Fırat’ın şehre gelmemesi ve kaleci Cengiz Biçer’e söz verilen ödemeyi de yapmaması üzerine yöneticilerin tepkisini aldı.  Gümüşhanespor yönetimi başkan Fırat’a sitem ederken, kulüp gidişatının iyi olmamasını sebep göstererek, görevini bırakmasını söyledikleri öğrenildi.

Kulüp Başkanlığı İçin iki İsim Gündeme Geldi

Kırmızı beyazlı temsilcimizde kulüp başkanı Cengiz Fırat’ın istifa etmesine kesin gözüyle bakılırken, temsilcimizin yeni kulüp başkanının kimin olacağı merak konusu.

Eroğlu ile Devam Edilebilir

Gümüşhanespor yönetimi Cengiz Fırat’ın istifasının ardından olağanüstü kongreye giderek zaman kaybetmektense kulübün mali işler sorumlusu Muharrem Güray Eroğlu’nun kulüp başkanı olarak göreve devam etmesini istiyor.

Olgun İsmi Gündemde

Kırmızı beyazlı temsilcimizde kulüp başkanlığı için arayışlar devam ederken İstanbul Gümüşhane Dernekler Federasyon Başkanı Vahit Olgun’un ismi de gündeme gelmiş durumda.

Edinilen bilgiye göre, birçok kesime hitap etmesi, kulübün sistemli bir şekilde yönetilmesi ve birçok iş adamanın da destekleri alabilmesi için İstanbul Gümüşhane Dernekler Federasyon Başkanı Vahit Olgun’un ismi ön plana çıkıyor.

Kümede kalma savaşı veren Gümüşhanespor’ da yönetim ve ekonomik sorunların ne zaman biteceği taraftarlar tarafından merakla bekleniyor.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gümüşhanespor’, da, Cengiz, Fırat, Dönemi, Sona, Eriyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı