Haber Detayı
09 Ağustos 2019 - Cuma 10:39 Bu haber 2092 kez okundu
 
Gümüşhanespor’da gözler başkan Yunus Emre Durmuş’ a çevrildi.
NABIZ Haberi
Gümüşhanespor’da gözler başkan Yunus Emre Durmuş’ a çevrildi.

 

Gümüşhanespor’da geçtiğimiz ay yapılan olağanüstü kongrede kulüp başkanlığına seçilen başkan Durmuş çalışmalara başladı.

Çalışmalarına son hızla devam eden Durmuş,  öncelikle teknik direktör sorununu Fatih Akyel ile çözmesinin ardından yönetim kurulunu da açıkladı. Başkan Durmuş’un; Gümüşhanespor’dan ayrılan futbolcuların alacaklarından dolayı Türkiye Futbol Federasyonu (TFF)’ ye başvurması nedeniyle gelen transfer yasağı sorununu da bu hafta itibari ile çözüme kavuşturacağı öğrenildi.

Gümüşhanespor’un Erzurum’ da başladığı kamp çalışmalarının öncesinde başkan Durmuş’ un transfer yasağını bayramdan önce kaldıracağı ve 3-4 futbolcunun transferini gerçekleştirerek kampa yetiştireceği öğrenildi. Başkan Durmuş’ un kısa zaman içerisinde önemli adımlar atması Gümüşhane kamuoyunda takdir ile karşılanırken, Erzurum kampı sonrası özellikle Gümüşhane’de yapılan seçmelerde takıma katılan futbolcular ile yeni transfer edilecek ve geçtiğimiz yıldan takımımıza devam eden futbolcuların uyum içerisinde lige hazır olacağı konuşuluyor.   

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gümüşhanespor’da, gözler, başkan, Yunus, Emre, Durmuş’, a, çevrildi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı