İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber Detayı
02 Ocak 2020 - Perşembe 09:54 Bu haber 4198 kez okundu
 
Gümüşhanespor’da Oyuncularla Anlaşmak İçin Masaya Oturuluyor
SPOR Haberi
Gümüşhanespor’da Oyuncularla Anlaşmak İçin Masaya Oturuluyor

Geçtiğimiz hafta söz verilen tarihte ödemeler gerçekleşmeyince oyuncu grubu tesisten ayrılmıştı.

Oyuncular Bugün Toplanıyor

Gümüşhanespor’un yeni başkanı Cengiz Fırat ve yönetimi oyunculara Perşembe günü (bugün) ödemelerin gerçekleşeceğini bildirerek, tekrar anlaşmak için tesislere davet etti. Oyuncu grubu bugün tesislere gelerek tekrar masaya oturacak. Yönetim, oyunculara tekliflerine sunarak tekrar anlaşmak istiyor. Gümüşhanespor yönetimi oyuncu grubuna ödemeleri yaparak ikinci yarının hazırlılarına başlamak planlıyor.

Teknik Direktör Akyel Çalışmalara Başlamak İstiyor

Gümüşhanespor teknik direktörü Fatih Akyel, kulübün ekonomik sorunlarının biran önce aşılarak takımın toplanmasını beklerken, ikinci yarının hazırlıklarına başlamak istediği öğrenildi. Edinilen bilgiye göre teknik direktör Fatih Akyel’in oyuncularla görüşerek en kısa sürede çalışmalara başlanılması gerektiğini belirti .

Oyuncular Son Kez Masaya Oturacak

Öte yandan uzun bir süredir kulüpten alacaklarının alamayan futbolcu grubu Gümüşhanespor yönetimiyle son kez masaya oturacağı ve kabul edilebilir rakamlara imza atmak istediklerini kaydedilirken, oyuncular kendilerine talep edilen rakamların tatmin edici olmaması durumunda tesisten ayrılarak, teklif aldıkları takımlarla anlaşacağı öğrenildi.

Fırat Arıkan Bandırmaspor ile anlaştı

Gümüşhanespor yönetimi,  oyuncularla anlaşmak için tesise davet edilirken, Fırat Arıkan’ın Bandırmaspor ile söz kestiği öğrenildi. Bandırmaspor transfer yasağını açması durumunda Fırat Arıkan ile resmi sözleşme imzalayacak.

Edinilen bilgiye göre oyuncu grubunda birçok takıma transfer tekliflerinin olduğu, bugün yapılacak görüşmeler olumsuz geçmesi durumunda oyuncular kendilerine teklifleri kabul ederek farklı takımlarla anlaşacağı öğrenildi.

Transfer Tahtası Açmak İçin Yoğun Mesailer Sürüyor

Öte yandan Gümüşhanespor Kulüp Başkanı Cengiz Fırat, temsilcimizin önünde ki büyük engel olan transfer yasağını kaldırmak için yoğun mesai harcarken, yasağın kaldırılması için büyük yol gidildiği öğrenildi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gümüşhanespor’da, Oyuncularla, Anlaşmak, İçin, Masaya, Oturuluyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı