Haber Detayı
27 Kasım 2019 - Çarşamba 09:38 Bu haber 747 kez okundu
 
Gümüşhanespor’dan Rektör Zeybek’e ziyaret
SPOR Haberi
Gümüşhanespor’dan Rektör Zeybek’e ziyaret

 

Gümüşhanespor Teknik Direktörü Fatih Akyel ve takım kaptanı Mehmet Menderes Önkuzu, Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Teknik Direktör Fatih Akyel tarafından Rektör Zeybek’e üzerinde isminin yazılı olduğu 29 numaralı Gümüşhanespor forması hediye edildi. 

Verilen hediyeden dolayı duygulandığını dile getiren Rektör Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek, “Göreve başladığımız ilk günden itibaren hem Gümüşhanemize hem de Gümüşhanesporumuza her fırsatta desteğimizi dile getiriyoruz. Gümüşhane Üniversitesi olarak Gümüşhanesporumuzun başarılı olması için daima yanında ve destekçisi olacağız. Bir tek dileğimiz var, o da takımın başarılı olması. İnanıyorum ki Gümüşhanesporumuz Teknik Direktör Fatih Akyel yönetiminde ilerleyen zamanlarda yapacağı maçlarda seri galibiyetler alacaktır. Teknik Direktörümüz Sayın Fatih Akyel ve takım kaptanımız M. Menderes Önkuzu’nun bu nezaket ziyareti ve hediyesi bizleri ayrıca onore etti. Kendisine teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum. En kısa zamanda bir iade-i ziyaret gerçekleştirip takıma desteğimizi tekrar dile getireceğiz” açıklamasında bulundu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gümüşhanespor’dan, Rektör, Zeybek’e, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı