Haber Detayı
24 Mayıs 2019 - Cuma 11:02 Bu haber 3004 kez okundu
 
Gümüşhanespor Nereye Gidiyor.
NABIZ Haberi
Gümüşhanespor Nereye Gidiyor.

 

Gümüşhanespor’da il dışındaki yöneticilerin haricindeki tüm yöneticiler istifa etti. Arif Eskicioğlu, Emre Aslan, İlhan Atalay noter huzurunda istifa ederek tebligatlarını kulübe yollarken, Fazıl Ceylan, Hayati Yalçın, Günay Muslu, Kubilay Ilgaz, Osman Karabulut, Korhan Çubukçu ve Necati Köksal'ında istifa ettikleri ve istifa dilekçelerini de kulübe ilettikleri söyleniyor.

Tüzük gereği; Yönetim Kurulu istifa etse bile genel kurul toplantısına kadar mecburi olarak görevlerine devam etmek zorunda olmalarından dolayı yönetim anlamında şu an için herhangi bir sorun görünmüyor. Her ne kadar istifa eden yöneticilerin imza yetkisi bulunmamakla birlikte de olsa kısa vadede kulübün kayyuma kalma olasılığı bulunmuyor.

Öte yandan kulübün en büyük sıkıntılarından biri de futbolcuların transfer ücreti ve maç başı alacakları için Türkiye Futbol Federasyonu’na müracaat etmeleri. Kısa süre içerisinde paraların ödenmemesi durumunda, transfer yasağının gelmesi içten bile değil.

Gümüşhanespor’da ki başkanlık sorunu ise hala bilinmezliğini koruyor. Haydar Zengin isminin yanı sıra, İstanbul'da faaliyet gösteren Şiranlı bir iş adamının da (Beyaz ailesine mensup) ismi geçiyor. Gümüşhanesporun yanı sıra 3.lige çıkan Kelkit Hürriyet sporunda sıkıntılı bir süreçten geçtiğini gözlemliyoruz.Bakalım en çok rağbet edilen futbolda Gümüşhane nasıl bir yol yürüyecek...

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gümüşhanespor, Nereye, Gidiyor.,
Yorumlar
Haber Yazılımı