Haber Detayı
23 Aralık 2019 - Pazartesi 11:33 Bu haber 3703 kez okundu
 
Gümüşhanespor Sil Baştan
Ekonomik sorunları aşmaya çalışan Gümüşhanespor yönetim olarak yeni bir yapılanmaya gidiyor.
SPOR Haberi
Gümüşhanespor Sil Baştan

Kırmızı beyazlı ekipte yarın yönetim olarak çok büyük değişimler olması bekleniyor. Gümüşhanespor’un maddi olarak daha güçlü olması için yönetime maddi gücü daha yüksek isimler kazandırmak için görüşmeler yapıldığı, bu görüşmelerin olumlu sonuçlara ulaştığı ve yarın yeni bir listeyle görev değişiklikleri olacağı belirtiliyor.

Ödemeler Salı Günü Yapılacak

Gümüşhanespor’da yaşanan ekonomik sorunlar hafta içi çözülecek gibi görünüyor.

Edinilen bilgiye göre, bugün oyuncu grubunu Gümüşhane’ye toplamak isteyen yönetim yarın ödemeleri yaparak oyuncu grubunun güvenini kazanmak istiyor. Futbolculara ödenmesi gereken ücretleri için söz verilen günde yaşanan aksilikler nedeniyle, ödemelerin yapılması için ek süre istenildiği okuyucularımıza duyurmuştuk. Kırmızı beyazlı ekipte oyuncu grubu bugün Gümüşhanespor tesislerine toplanacak ve ikinci yarının ilk hazırlıklarına başlayacak. Ödemeler için gün sayan futbolcu grubuyla yarın masaya oturulup ödemeler yapılacak.

Kampa Gelmek İstemeyen Oyuncular Var

Öte yandan alacakları için gün sayan bazı oyuncular ödemeler yapılmadığı takdirde kampa katılmayacaklarını, farklı takımlarla görüşeceklerini daha önce kulübe bildirmişti. Kulüp yönetimi ödemelerin en geç salı günü yapılacağını, ödemelerle birlikte tekrar anlaşmak için zemin hazırlanacağını oyuncu grubuna iletildikleri belirtildi. Oyuncu grubu ise ödemelerin yapılmasını beklediklerini kulüp yönetimine bildirdi.

Top Başı Bugün Yapılacak

Gümüşhanespor’da oyuncuların ödemelerle ilgili somut adımlar atılmak istenirken diğer yandan sezonun ikinci yarısına en iyi şekilde hazırlanmak isteniyor. Temsilcimiz hafta sonu planladığı kamp programını bugüne ertelemişti. Gümüşhanespor, bugün tesislerinde toplanarak top başı yapmayı planlıyor.

Boşa Çıkan Oyunculara Transfer Kancası

 

Edinilen bilgiye göre, oyuncu grubundan Fırat Arıkan, Muharrem Efe, Tugay Adamcıl, Cengiz Biçer Ahmet Güven sözleşmelerini fesih ettiği ve Sancar Yıldırım ve Hasan Kaşıkara’nın da fesih haklarının doğduğu öğrenildi. Oyuncular istediği zaman kulüple bağlarını koparabiliyor. 

Futbolculardan Furkan Mızrak, Sancar Yıldırım, Muharrem Efe ve Cengiz Biçer başta olmak üzere birçok oyuncuya başta 2.lig olmak üzere 1.ligden de birçok takımın teklifte bulunmaya hazırlandığı kaydedildi.  Bizim gruptan ve 1.ligdende bazı takımların oyuncularla görüştüğü gelen bilgiler arasında.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gümüşhanespor, Sil, Baştan,
Yorumlar
Haber Yazılımı