Haber Detayı
12 Kasım 2019 - Salı 10:58 Bu haber 1299 kez okundu
 
Gümüşhanespor Yetim Evlat mı?
SPOR Haberi
Gümüşhanespor Yetim Evlat mı?

 

Geçmiş sezonlarda şehrin gurur kaynağı olan Gümüşhanespor şimdi yönetim ve ekonomik sorunlarla uğraşıyor.

Başkanlık Bilmecesi

Sezon içerisinde transfer yasağı, ekonomik sorunlar ve sahte çeklerle anılan temsilcimiz şimdi ise başkansızlıkla anılıyor.

Geçtiğimiz hafta deplasman da İngölspor’la karşılaşan Gümüşhanespor müsabakasına kulüp başkanı Yunus Emre Durmuş giderken, hafta sonu Yenişehir stadyumunda oynanan Sancaktepe müsabakasına gelmemesi eleştirilere neden oldu.

Teknik ekip, oyuncu gurubu ve personel dahi hiçbir çalışana ödeme yapmayan Başkan Durmuş’un mağlup olunan İnegöl deplasmanından sonra sosyal medya adresine bir taraftar grubuyla fotoğraf çekip atması tepki çekerken, hafta sonu Sancaktepe müsabakasına gelmemesi ve gerçekleşecek kongre öncesi istifasını sunmaması kafalarda soru işareti bırakıyor.

Öte yanda Gümüşhanespor’a resmi olarak başkan adayının çıkmaması kırmızı beyazlı taraftarları düşündürüyor.

Vali Sessiz, Belediye Başkanı Sessiz, Vekiller Sessiz

Her defasından sosyal belediyecilik anlayışına vurgu yapan Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Kentin Valisi Kamuran Taşbilek ve milletvekilleri Hacı Osman Akgül, Cihan Pektaş, Gümüşhanespor’un mevcut durumu karşısında sessizliğini koruyor.

Kentin, şehr-i eminleri olarak nitelendirilen bürokratlarının Gümüşhanespor’un yönetim ve ekonomik olarak yaşadığı sorunlara herhangi bir arayış içerisinde olmamaları ‘Gümüşhanespor yetim evlat mı ?’ sorularını akıllara getiriyor.

Gümüşhanepor’un yaşadığı sorunlar çözülmediği takdirde, takımın daha büyük sorunlarla karşılaşacağı gözler görülmekte.

Kırmızı beyazlı temsilcimizin taraftarları hafta sonu gerçekleşecek olan olağanüstü kongre öncesi Gümüşhanespor’un geleceğiyle ilgili somut adımların atılmasını bekliyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gümüşhanespor, Yetim, Evlat, mı?,
Yorumlar
Haber Yazılımı