Haber Detayı
07 Ocak 2019 - Pazartesi 11:32 Bu haber 15546 kez okundu
 
Hakem ve gözlemcilerden Vali Taşbilek’e ziyaret
GÜNDEM Haberi
Hakem ve gözlemcilerden Vali Taşbilek’e ziyaret

 

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Gümüşhane Şubesi ve İl Hakem Kurulu Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek’i makamında ziyaret ederek hakem forması takdim etti.

TFFHGD Gümüşhane Şubesi Başkanı Murat Kömürcü, yönetim kurulu üyeleri ve İl Hakem Kurulu Başkanı Engin Güner’in katıldığı ziyarette heyet Vali Taşbilek’e hayırlı olsun dileklerini iletti.

Konuyla ilgi bilgi veren TFFHGD Gümüşhane Şube Başkanı Kömürcü, Gümüşhane hakemlerinin ve gözlemcilerinin hem amatör hem de profesyonel liglerdeki durumları hakkında Vali Taşbilek’e bilgi verdiklerini belirterek, “Arkadaşlarımızın görev alacakları müsabakalarda Gümüşhanemizi temsil ediyor oluşu, ilimizin en üst makamından da kabul görmüş ve taktir toplamıştır. Bu bağlamda hakem ve gözlemcilerimizin görevli oldukları müsabakalarda başarılı olabilmeleri için gerekli desteği vereceklerini ilettiler, kendilerine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Kömürcü, hakemlerin karşılaştığı şiddet olaylarından Vali Taşbilek’in genel olarak üzüntü duyması ve bu konunun önüne geçmek için kendilerine destek olacağını belirtmesinin kendileri için umut verici olduğunu belirterek, “Valimize bir adet hakem forması hediye ettik ve uzun yıllar Gümüşhane'ye hizmet etmesi temennisiyle başta şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarımla beraber tüm üyelerimiz adına hayırlı olsun dileklerimizi kendilerine ilettik. Başta Sayın Valimize, Gümüşhane hakem camiasına, Gümüşhane’deki spor camiasına ve tüm Gümüşhane'ye hayırlı olmasını temenni ediyor, kendilerine çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hakem, ve, gözlemcilerden, Vali, Taşbilek’e, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı