Haber Detayı
16 Mayıs 2019 - Perşembe 10:47 Bu haber 1335 kez okundu
 
İlhan’ın Aklı Gümüş’te kaldı
SPOR Haberi
İlhan’ın Aklı Gümüş’te kaldı

 

İlhan’ın aklı Gümüş’te kaldı

Gümüşhanespor ile olan sözleşmesi biten teknik patron Metin İlhan, yeni sezonda takımın başında olup olmayacağının belli olmadığını söyledi. Kırmızı-beyazlı kulübün yönetimsel anlamda sıkıntılı günler geçirdiğini belirten İlhan, “Şuanda baktığımızda ortada ne yönetim ne de başkan var. Bu bakımdan benim de yapacak olduğum çok pek fazla bir şey yok. Ancak eğer Gümüşhanespor’da bir yönetim oluşursa ve bana da yeni sezon için bir teklif yapılırsa bunu değerlendiririm” dedi.

Gümüşhanespor’un yerinin kendisi için ayrı olduğunu ifade eden İlhan, “Ben her zaman Gümüşhanespor’un başarılı olmasını istemişimdir. Görev yaptığım dönemlerde Gümüşhanespor’un başarılı olması için elimden gelenin en iyisini yapmışımdır. Yeni sezon için de kulüpten bana yeni bir teklif gelirse bunu düşünürüm. Şimdilik beklemedeyim. Yeni sezonda nerde olacağımızı zaman gösterecektir” ifadelerini kullandı. 

Taraftarlar iyi haber bekliyor

Gümüşhanesporlu taraftarlar yönetim bazında yaşanan sıkıntının biran önce çözüme kavuşturulmasını istedi. Gümüşhane’nin ileri gelenlerinin artık harekete geçmesini beklediklerini ifade eden kırmızı-beyazlı taraftarlar, “Şu anki sessizlik bizi çok üzüyor. Yönetim kurulunun oluşturulmasının ardından transfer çalışmalarına başlanmasını bekliyoruz. Önümüzdeki sezon zirveye oynayacak bir Gümüşhanespor karşımızda görmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İlhan’ın, Aklı, Gümüş’te, kaldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı