Haber Detayı
20 Nisan 2019 - Cumartesi 11:34 Bu haber 1107 kez okundu
 
Kanuni MTL’de ‘Etkili İletişim Becerileri Kazanma’ semineri
GÜNDEM Haberi
Kanuni MTL’de ‘Etkili İletişim Becerileri Kazanma’ semineri

Kanuni MTL’de ‘Etkili İletişim Becerileri Kazanma’ semineri

Gümüşhane Üniversitesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan İşbirliği Protokolü kapsamında Kanuni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile birlikte ‘Etkili İletişim Becerileri Kazanma’ konulu seminer düzenlendi.

Rehberlik ve Araştırma Merkezi Konferans Salonunda yapılan programda Gümüşhane Üniversitesi İletişim Fakültesi akademisyenleri öğrenci, öğretmen ve yöneticilere bilgilendirme yaptı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Onur Aydın’ın katılımı ile başlayan programda Kanuni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Nihat Olgun açılış konuşması gerçekleştirdi.

Açılış konuşmasının ardından Gümüşhane Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı ve aynı zamanda Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Başkanı Doç. Dr. Gülsüm Çalışır “İletişim Becerileri ve Beden Dili” konulu sunumunu gerçekleştirdi.

Seminer sonunda Doç. Dr. Gülsüm Çalışır, Dr. Öğr. Üyesi Ersin Diker ve Araştırma Görevlisi Gülen Sönmez’e İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan plaket ve teşekkür belgeleri sunuldu.

Seminer programının ikinci oturumunda “Medya Okuryazarlığı” konusunda, Araştırma Görevlisi Gülen Sönmez sunumu ile katılımcıları bilgilendirdi.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Taş’ın katılımı ile yapılan üçüncü oturumda ise Dr. Öğr. Üyesi Ersin Diker “Sosyal Medya Kullanımı” konusunda öğrenci, öğretmen ve yöneticilere bilgilendirme yaptı.

Seminer sonunda İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Taş kapanış konuşması yaparak çalışmada emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kanuni, MTL’de, ‘Etkili, İletişim, Becerileri, Kazanma’, semineri,
Yorumlar
Haber Yazılımı