Haber Detayı
30 Haziran 2020 - Salı 09:25 Bu haber 677 kez okundu
 
Müdür Taşçı, Net Mesaj Verdi
Gümüşhane’ye Yeni Emniyet Müdürü Olarak Atanan Celal Taşçı, İlk Günde Basınla Bir Araya Geldi
DİĞER Haberi
Müdür Taşçı, Net Mesaj Verdi

Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Polis Başmüfettişi iken Gümüşhane’ye İl Emniyet Müdürü olarak atanan Celal Taşçı, şehre gelerek görevine başladı. Gümüşhane ’neye önceki gün  gelerek yeni görevine başlayan İl Emniyet Müdürü Celal Taşçı, “Devlet düşmanı olan hangi görüş, hangi yapı olursa olsun onun karşısındayız. Biz yıllarca FETÖ’den çok çektik. Mücadelemizi sürdürüyoruz” dedi.

“Daha güzel işler yapacağız”

Ayağının tozuyla geldiği Gümüşhane’deki İlk iş gününde kentte görev yapan gazetecileri makamında kabul eden İl Emniyet Müdürü Celal Taşçı, kararname çıktığında da teftişte olduğunu hatırlatarak, “Benden önceki Emniyet Müdürü arkadaşım Ömer Faruk Karataş’tan devraldık bayrağı. İnşallah bu bayrağı daha iyi yerlere taşıyacağız. Daha güzel işler yapacağız. Gümüşhane’nin marka değerini yükseltmek adına elimden gelen katkıyı sağlayacağım. Polis adına, polisin kalitesini, hizmetinin verimliliğini artırmak için çaba sarf edeceğiz” dedi.

“Gümüşhane sevdiğim, bildiğim bir bölge”

Rize Emniyet Müdürünün şehit edilmesi soruşturmasında da görev alan Taşçı, “Sayın Cumhurbaşkanımız ve İçişleri Bakanımızın uygun görmeleriyle birlikte buradaki görevimize başladık. Gümüşhane sevdiğim bir yer, bildiğim bir bölge. 39 yıldır bu teşkilatın içerisindeyim, İnşallah Allah utandırmaz, başarılı oluruz. Bu süreçte halkımızı da her zamanki gibi yanımızda görmek isteriz” dedi.

“Önceliğimiz devletin güvenliğini sağlamak”

Her şeyin paylaşarak güzelleşeceğine inanan insanlardan birisi olduğunun altını çizen Taşçı, “Hepimizin yaptığı iş kamu görevi. Doğru bilgiyi vatandaşa en kısa sürede aktaracak olan sizlersiniz. Devletin birliği ve bütünlüğü için elimizden gelen çabayı sarf edeceğiz. Önceliğimiz devlet, devletin güvenliğini sağlamak, hizmet noktasında vatandaşı memnun edebilmek” dedi.

“Yıllarca bu devlete bu memlekete hainlik yaptılar”

FETÖ ile amansız olarak mücadeleye devam edeceklerini ve örgütün yapısını da çok iyi bildiğini dile getiren Müdür Taşçı “Biz yıllarca FETÖ’den çok çektik. Devlet düşmanı olan hangi görüş, hangi yapı olursa olsun onun karşısındayız. Yıllarca bu devlete bu memlekete hainlik yaptılar. Mücadelemizi sürdürüyoruz. Müfettişlik yaptığım sürece bu konuda üst düzey dosyalara baktım, mücadelemi de yaptım. Örgütün yapısını çok iyi biliyorum. Burada da bununla ilgili mücadelemize devam edeceğiz. Bu devlete, bu millete kim hainlik yaparsa, hangi yapı olursa olsun hiçbirine müsaade etmeyeceğimiz bilinsin. Ben 39 yıl önce girdiğim bu teşkilatta bunu gördüm. Bu sırada bize çektirdiklerini de hiçbir zaman unutmadım. Devletimiz şuanda bu konuda oldukça başarılı bir şekilde mücadelesini sürdürüyor. Ben kendi teşkilatım adına yapılması gereken ne varsa hepsini yapacağız” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Müdür, Taşçı,, Net, Mesaj, Verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı