Haber Detayı
19 Şubat 2021 - Cuma 09:01 Bu haber 4154 kez okundu
 
Öğretmenevi Dramı Devam Ediyor.
NABIZ Haberi
 Öğretmenevi Dramı Devam Ediyor.

 

Öğretmenevi ile ilgili geçtiğimiz haftalarda bazı konuları kamuoyuna duyurmuştuk. Cumhurbaşkanlığı seçiminde en yüksek oyu Bayburt, Gümüşhane ve Rize'den alan Erdoğan, seçimde yüzde 82.1 ile Bayburt'tan en yüksek desteği görmüştü. Ardından ikinci sırada yüzde 77.1 ile Gümüşhane'den en yüksek oyu alan Erdoğan, üçüncü sırada ise yüzde 76.9 ile Rize'den oy almıştı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan teşekkür ziyaretlerine Bayburt ile start vermişti. Bu kapsamda Ağustos ayında seçmenlere teşekküre gelen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Bayburt üzerinden Gümüşhaneye gelmişti. Gelirken Öğretmenevinin önünden geçen Cumhurbaşkanımız dışardan öğretmenevinin camlarına asılan perdeleri görünce ”Gümüşhane’de bar mı var demiş” Yanındakiler ‘ Sayın Cumhurbaşkanım burası öğretmenevi “deyince” İyide tam bar gibi görünüyor. Bu perdeler öğretmenevi gibi bir kurumda olmaması gerekir. Öğretmenevi gibi bir kuruma bunlar yakışmıyor “demiş.

Bu olaydan sonra perdeler belli bir süre indirildikten sonra tekrar takılmış. Biz yine aynı yerdeyiz sevgili Gümüşhaneliler . Bu öğretmenevi Gümüşhane’ye yakışmıyor. Pansuman tedbirleri ile bu öğretmenevi adam olmaz.1 metrekarelik banyo ve klozeti olan sularının sıcak akmadığı bir öğretmenevimiz var. Acilen Gümüşhane’ye bir öğretmenevi gerekir diye düşünüyoruz.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Öğretmenevi, Dramı, Devam, Ediyor.,
Yorumlar
Haber Yazılımı